[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Dieta Dukana - na czym polega, co można jeść i czy jest bezpieczna

Głód i wizja efektu jo-jo – oto dwie rzeczy, które skutecznie zniechęcają do odchudzania. Nic zatem dziwnego, że diety bez ilościowych ograniczeń jedzenia i obiecujące trwałe efekty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jedną z nich jest dieta Dukana, polegająca na spożywaniu głównie dużych ilości białka. Jak długo trwa, ile kilogramów można na niej zgubić i czy jest bezpieczna?

Przejdź do artykułu
    przez ~Barbara,
    2020-03-11 15:41:15

Ta dieta jest zbyt restrykcyjna dla mnie, wolę jednak odchudzać się na pudełkach lightdiet powoli ale bez efektu jojo i nie na głodzie.

przez ~lilly,
    2020-03-16 16:13:25

Ta dieta dukana wygląda sensownie. Nie próbowałam nigdy i z ciekawości ją przetestuję. Akurat po zimie przyda mi się zgubić kilka kolo.

przez ~niebezpieczna,
    2020-03-17 07:30:31

Muszę więcej poczytać o tej diecie Dukana. Zaintrygowała mnie. Zwłaszcza fragment o negatywnych skutkach. Jakiś czas temu koleżanka mnie na nią namawiała, że to najlepsza dieta, jaką próbowała. Ja też spróbuję, ale z głową, nie chcę sobie narobić kłopotów.

przez ~brunecia,
    2020-03-19 07:50:28

Na pewno przed dietą dukana należy skonsultować się z lekarzem. Ja np. cierpiałam na spore zaparcia, bo błędnie stosowałam dietę. Dlatego żeby uniknąć takich błędów, lepiej na starcie zgłosić się do specjalisty. Może być też dietetyk.

przez ~majeczka,
    2020-03-20 07:44:59

Słyszałam dużo dobrego o diecie Dukana. Bardzo zdziwiły mnie rewelacje na temat jej szkodliwości. Ale z drugiej strony każda dieta niesie za sobą jakieś skutki uboczne. Dlatego warto odchudzać się z głową i dietetykiem.

przez ~Lidka,
    2020-03-21 09:55:08

Moja koleżanka stosowała dietę Dukana i sobie chwaliła. Ja się jeszcze waham, bo bez tego mam spore problemy z zaparciami, no ale wygląda ona na skuteczną, a przed wiosną przydałoby się trochę kg zrzucić. Może jak połączę to z bieganiem, to wszystko pójdzie po mojej myśli.

przez ~Alinka,
    2020-03-22 12:37:08

Dieta Dukana jest popularna wśród gwiazd. Ja początkowo nie bardzo w nią wierzyłam, ale spróbowałam i daje rezultaty. Tylko wiadomo - stosować z głową, żeby sobie nie narobić kłopotów w życiu.

przez ~dana90,
    2020-03-23 07:22:52

Dieta Dukana musi być połączona z jakimiś wymagającymi ćwiczeniami. Spożywać tyle białka w tak krótkim czasie i nic z nim nie robić to nie jest najlepszy pomysł. Od razu trzeba to przekuć w mięśnie.

przez ~esterka,
    2020-03-25 07:27:07

Stosowałam dietę Dukana i polecam. Przy czym dobrze ją skonsultować z dietetykiem, jak już ktoś tu wspominał. Daje efekty, no ale trzeba stosować się do zaleceń z głową. Mnie pomogła w każdym razie :)

przez ~freya,
    2020-03-28 07:28:12

Byłam na diecie Dukana i szczerze polecam! Tyle ile chciałam to schudłam. Nareszcie!

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij