[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: 9 złotych zasad odchudzania

Każdy organizm jest inny, dlatego nie ma jednej, cudownej diety, która działa w każdym przypadku. Jest jednak kilka najbardziej istotnych zasad, które pozwalają schudnąć na dobre.

Przejdź do artykułu
    przez ~Kasija,
    2018-04-26 12:27:57

Wyrzuć przetworzone produkty, ogranicz cukier, zwracaj uwagę na skład produktów, zadbaj o metabolizm stosując iqgreen, prowadź aktywny tryb życia - tego jeszcze zabrakło w tym artykule. Jak widać jest znacznie więcej zasad prawidłowego odchudzania.

przez ~Julia,
    2018-12-28 10:29:24

Zasad jest całe mnóstwo, ale zamiast stosować się do ogólników warto posłuchać specjalisty, bo każdy organizm jest inny i czego innego potrzebuje. Dobry dietetyk pomoże :) Zawsze próbowałam odchudzać się na własną rękę, jednak nie przynosiło to ogromnych efektów. Dopiero wizyta u dietetyka rozwiązała moje problemy, teraz chudnę, nie chodzę głodna, a jadłospis mam naprawdę dobry. Polecam wszystkim gabinety Projekt Zdrowie: https://projektzdrowie.info/#js-pos

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij