[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: 6 dietetycznych zasad, o których powinnaś zapomnieć

Te popularne mądrości ludowe zna każda z nas, która choć raz próbowała zrzucić kilogramy. Okazuje się jednak, że mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Jaka jest prawda? Po prostu przeczytaj.

Przejdź do artykułu
    przez ~Krysia,
    2020-01-29 10:24:30

Nie ważę się codziennie to głupie i demotywujące. Jestem od półtora miesiąca na cateringu lightdiet i powieli chudnę. Straciłam trzy kilogramy. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Do lata juz coraz bliżej więc trzeba jakoś wyglądać

przez ~K,
    2020-03-04 14:40:10

Schudły moze i szybciej, ale pytanie kto trwale?

przez ~Beata,
    2020-05-14 22:18:11

warzywa i owoce ok ok ale tez trzeba miec umiar :D jak zaczałem liczyc kalorie to tych weglowodanów troche z nich jest :) soki pije takie miks wszystkiego i to najlepiej mi smakuje byle miec wyciskarke bo z warzyw ciezko recznie cos zrobic :D ja mam sprzet od philipiaka

przez ~nolana,
    2020-06-06 16:05:34

Dobra wyciskarka to przydatne urządzenie w każdej kuchni. Taką philipiak to gdzie można obejrzeć? Jestem na etapie poszukiwania dobrej wyciskarki i chętnie się jej przyjrzę.

przez ~Renata,
    2020-06-08 15:01:51

Moja dieta to posiłki gotowane na parze. Od czasu do czasu tradycyjnie w wodzie . Mam zestaw garnków philipaka , więc mogę w jednym czasie ugorować tradycyjnie i na parze. Tak gotując nie mam problemu z utrzymaniem wagi.

przez ~Marta Kowalewska,
    2020-06-13 18:12:52

Witam! Nolana, wyciskarkę Slow Juicer Philipiak obejrzysz na żywo w naszych salonach stacjonarnych. Online zapoznasz się z nią w naszym sklepie internetowym. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA