[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: 5 przepisów na zdrowe soki [Światowy Dzień Soku]

Dzisiaj, 30 maja, obchodzimy Światowy Dzień Soku. Z tej okazji mamy dla Was kilka propozycji na pyszne i zdrowe napoje, które możecie pić bez grzechu. Smacznego!

Przejdź do artykułu
    przez ~Michalina,
    2019-05-30 13:18:25

Mam fioła na punkcie wszystkiego co zdrowe :) Koktajle i soki bardzo często sobie przygotowuje u mnie w lodówce to warzywa i owoce najwięcej miejsca zajmują :) Dzisiaj był koktajl z jarmużem, kiwi, cisowianką i limonką - pyszny :)

przez ~Kiki,
    2019-06-11 16:17:03

super te przepisy :D na pewno wypróbuje ktoryś dzieki mojemu nowemu mikserowi philipiaka :)

przez ~Kala,
    2019-06-18 11:24:28

dokładnie soki i koktajle sa mega :D polecam diete sokowa sobie poczytac :D miksery bendery i wyciskarki robia robote

przez ~Elena,
    2019-06-22 21:46:31

Spróbowałam Foreverslimu schudłam i jestem szczęśliwa.Foreverslim, to pierwszy produkt , który mi pomógł. Wszystkie inne przed nim to było wyrzucenie pieniędzy w błoto. A te tabletki bez głośnej telewizyjnej reklamy działa rewelacyjnie.Miesięczne stosowanie i zrzuciłam 6 kg. Polecam wszystkim odchudzającym się osoba.

przez ~Aldona,
    2019-07-11 14:17:59

Moim zdaniem do tego typu soków można dodac również foreverslim, ja dodałam i nie żałuje tego wyboru, bo schudłam w miesiąc 4,5 kg

przez ~Kamila,
    2019-07-11 14:31:03

Ja zaczęłam do swojej diety stosować slimunox, i nie żałuje tego wyboru, bo w końcu mieszcze się w spodnie z czasów nastolatki

przez ~verka,
    2019-07-20 20:01:56

Kiki, to raczej blender, ale nazwa nieważna. Tez posiadam to urządzenie. Zupy kremy, smoothie czy soki z całych owoców - właśnie takie smakołyki pozwala mi przyrządzać.

przez ~Marta,
    2019-07-21 08:53:17

Można blenderem można i wyciskarką która według mnie jest najodpowiedniejsza do tłoczenia soków. Nawiasem mówiąc to ten mój Philipiak też się nadaje na smoothie czy do robienia musuów.

przez ~Wiera,
    2019-07-30 16:53:53

Fakt , wyciskarka philipiaka jest świetna. Wytłacza 100% soku z owoców.

przez ~martina,
    2019-08-24 16:40:49

Taką wyciskarkę philipiak to gdzie można obejrzeć?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij