[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: 5 przepisów na zdrowe soki [Światowy Dzień Soku]

Dzisiaj, 30 maja, obchodzimy Światowy Dzień Soku. Z tej okazji mamy dla Was kilka propozycji na pyszne i zdrowe napoje, które możecie pić bez grzechu. Smacznego!

Przejdź do artykułu
    przez ~Michalina,
    2019-05-30 13:18:25

Mam fioła na punkcie wszystkiego co zdrowe :) Koktajle i soki bardzo często sobie przygotowuje u mnie w lodówce to warzywa i owoce najwięcej miejsca zajmują :) Dzisiaj był koktajl z jarmużem, kiwi, cisowianką i limonką - pyszny :)

przez ~Monika,
    2019-06-04 11:41:05

Potwierdzam świetne działanie soków robionych w wyciskarce. Od lat w swojej diecie wykorzystuję soki warzywne wg. porad terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki i cieszę się świetnym zdrowiem i energią. Warzywa typu burak, seler, marchew mamy przez cały rok i są tanie. Tylko wyciskać soki i pić na zdrowie.

przez ~Kiki,
    2019-06-11 16:17:03

super te przepisy :D na pewno wypróbuje ktoryś dzieki mojemu nowemu mikserowi philipiaka :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij