[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Ciąża

Dyskusja do tematu: Odchudzanie w ciąży - pregoreksja

Z magazynów zerkają na nas Sara Boruc, Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Kylie Jenner – wszystkie z malutkimi, ciążowymi „piłeczkami”, a później demonstrujące idealne figury maksymalnie trzy tygodnie po porodzie. Z opakowań kosmetyków atakują nas napisy: „sexi mama”, „fit pregnant”. Sexi, fit, płaski brzuch – to, co wydawało się sprzeczne z ciążą czy połogiem, dzisiaj jest ich nieodłącznym elementem. I są już tego ofiary. To 6030 dzieci rocznie.

Przejdź do artykułu
    przez ~Anita,
    2019-07-15 00:17:46

ja tez po porodzie zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i do swojej wagi wróciłam w 3 miesiace, ale nie pwadąłbym na pomysł odchudzania się w czasie ciązy

przez ~Doris,
    2019-09-02 13:33:15

Ja nie brałam żadnej chemii. Po prostu zaczęłam o siebie bardziej dbać. Wykupiłam sobie pakiet odchudzający od firmy Foodwise. Miałam przez trzy miesiące jadłospis przygotowany na cały miesiąc, razem z przepisami i listami zakupów. W tym czasie udało mi się schudnąć 10 kg. Sukces :) Szybko, sprawnie a co najważniejsze zdrowo. :)

przez ~Doris,
    2019-09-02 13:33:23

Ja nie brałam żadnej chemii. Po prostu zaczęłam o siebie bardziej dbać. Wykupiłam sobie pakiet odchudzający od firmy Foodwise. Miałam przez trzy miesiące jadłospis przygotowany na cały miesiąc, razem z przepisami i listami zakupów. W tym czasie udało mi się schudnąć 10 kg. Sukces :) Szybko, sprawnie a co najważniejsze zdrowo. :)

przez ~Marta,
    2019-10-12 16:38:18

Mi podczas odchudzania bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Bardzo dużym plusem tego środka jest to, ze jest on całkowicie oparty na naturalnych składnikach

przez ~Alicja,
    2019-10-12 18:11:05

Doris, Foreverslim, to nie chemia, te tabletki są oparte na naturalnych składnikach i do tego są naprawdę skuteczne

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij