[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Ciąża

Dyskusja do tematu: 4 sposoby na większą płodność

Chcesz zwiększyć szanse na ciążę? Zacznij od tych prostych ruchów. Żadnych igieł, żadnych leków. Najpierw spróbuj zajść w ciążę bez pomocy lekarza.

Przejdź do artykułu
    przez ~wona,
    2018-11-13 10:09:51

i do tego jeszcze cynk :)

przez ~kicirybka,
    2018-11-13 20:08:51

ja tam brałam przed ciążą suplement przygotowujący do niej. Nie wiem czy to podniosło moją płodność czy nie ale zaszłam bardzo szybko w porównaniu do moich koleżanek

przez ~Klara,
    2018-11-13 23:57:20

@kicirybka to chyba też zależy od organizmu i jego stanu, trybu życia i innych czynników. Ale w sumie nieźle że są już takie preparaty 'przed ciążowe' . @wona no tak,wiadomo cynk poprawia płodność więc jest jak znalazł przy staraniu się o dziecko :)

przez ~wona,
    2018-11-17 12:13:19

@kicirybka długo się starałaś o dziecko przed tym jak zaczęłaś brać suple? no nie da się dokładnie stwierdzić, czy pomogły, ale chociaż na pewno nie zaszkodziły :) @klara a Ty jak się przygotowywałaś do ciąży?

przez ~ola,
    2018-11-17 23:44:59

@kicirybka, cięzko sprawdzić czy dużo dało branie suplementów przed ciążą,ale na pewno dały dużo pozytywnego . cynk sprzyja płodności i to mnie przekonuje do tego,żeby zacząć coś brać. Ty co jadłaś?:]

przez ~klara,
    2018-11-20 16:28:24

@ola U każdego to chyba inaczej działa, ale jakoś działa, na pewno nie szkodzi. @wona ja stosowałam pregnę start, i jakoś poszło :)

przez ~ola,
    2018-11-20 21:08:03

O! ja też! wit d ,b6 magnez,cyn,jod i oczywiście kwas foliowy . mniam! @kicirybka ,wypróbuj pregne start. jest w fajnej cenie naprawdę warto

przez ~Kinga,
    2018-11-23 13:45:13

@ola a ile ta pregna start kosztuje? jest na receptę? @kicirybka a zmieniałaś coś w swoim życiu starając się o dziecko ? Pomijam suplementy o których mowa niżej :P

przez ~wona,
    2018-11-25 12:52:37

@klara co Cię podkusiło do pregny? :) @kinga kosztuje około 20/25 zł i nie jest na receptę. Chyba jeszcze się nie spotkałam z suplementem ciążowym, którego nie można ot tak kupić :)

przez ~Mlati,
    2018-11-27 00:01:37

@wona ooo, no to faktycznie spoko cena , dobrze że nie trzeba być milionerem żeby o siebie dbać w ciąży :D A dziewczyny, macie może jakieś sposoby domowe na mdłości ? Ja już wariuję od nich i nie wiem czym je zwalczać.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij