Zestaw ćwiczeń na spalanie tłuszczu z Kasią Wysocką [WIDEO TRENING]

Jak szybko spalić tłuszcz? Jak skutecznie schudnąć? Odpowiedzi na te pytania zna nasza trenerka. Kasia Wysocka jest 36-letnią mamą dwóch córek. Młodszą urodziła 3 miesiące temu. Jej przepis na zgrabną sylwetkę to intensywny trening interwałowy (HIIT). Zobacz wideo i trenuj razem z nami. Gwarantujemy: tym razem się uda!

Treningi wideo, które przygotowała dla Was Kasia Wysocka, nie zajmują dłużej niż 30 minut, a oczekiwanie na pierwsze rezultaty  2 tygodnie. Każdy z nich możesz zrobić w domu, dodać do programu treningowego albo wykonywać samodzielnie według naszego 4-tygodniowego planu dla ekspresowego tuningu sylwetki (znajdziesz go w najnowszym wydaniu WH). Gotowa?

Trening 1 – skuteczny zestaw ćwiczeń na spalanie tłuszczu

Nie potrzebujesz żadnego sprzętu – wystarczy Twoje ciało i kilka metrów wolnej przestrzeni. Ten program HIIT (interwały wysokiej intensywności z czasem na aktywny wypoczynek) składa się z 8 ćwiczeń.

Wykonuj je jedno po drugim w systemie, który dopasujesz do siebie z opcji poniżej (np. 30 s intensywnego wysiłku, 15 s przerwy). Pomiędzy obwodami odpoczywaj 2-3 min. Nie rezygnuj z żadnej chwili na złapanie oddechu (między ćwiczeniami też) – to tak samo ważna część treningu metabolicznego, jak same ćwiczenia.

Tylko jeśli odpoczniesz, w kolejnej serii będziesz mogła dać z siebie maksa i czerpać z treningu maksymalne efekty. Powtórz całość 1-3 razy. Każde ćwiczenie wykonuj maksymalnie szybko, zachowując technikę ruchu.

Dopasuj trening do swoich możliwości. Jeżeli dopiero zaczynasz tak intensywne treningi, rozpocznij od wersji łatwiejszej i podnoś poprzeczkę, skracając czas przerwy. Dostępne wersje:

  • łatwa: 30 s maksymalny wysiłek, 30 s odpoczynku
  • średnia: 30 s maksymalny wysiłek, 20 s odpoczynku
  • trudna: 30 s maksymalny wysiłek, 15 s odpoczynku

Zestaw ćwiczeń:

1. Przysiad i wykrok ze skrzyżowaniem nóg.

2. Deska z leżeniem i uniesieniem ręki i nogi.

3. Skok w przód z przysiadem i przeskoki w tył.

4. Przeskoki nożycowe i bieg w miejscu.

5. Przyciąganie kolan do łokci i wspinaczka pozioma.

6. Wykroki z przeskokiem i skręt tułowia.

7. Pompka na kolanach, pompka pełna.

8. Bieg bokserski.

REKLAMA