[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
4OCEŃ
2.3

Zdrowe podejście do odchudzania: metamorfoza Agaty

Gdy oprócz kilogramów straciła zdrowie, nasza Czytelniczka – Agata Mucha musiała nauczyć się odpoczywać i lepiej jeść. Teraz już jako trenerka chce pokazać innym, że lepiej być w dobrej formie i żyć zdrowo, niż się odchudzać. Poznaj jej sposób na skuteczne odchudzanie!

Klub Bez Balastu, odchudzanie, metamorfoza fot. Tomasz Woźny

Zmiana

Dopiero w liceum zaczęło mi przeszkadzać to, jak wyglądam. Wcześniej na myśl mi nawet nie przyszło, żeby uprawiać jakiś sport albo zwracać uwagę na to, co i w jakich godzinach jem. Pewnego dnia koleżanka wyciągnęła mnie na siłownię. Trafiłyśmy pod opiekę trenerki. Wtedy odkryłam to niesamowite uczucie po skończonym treningu, które pomogło mi uwierzyć, że mogę się zmienić i być lepszą wersją siebie.

REKLAMA


wzrost Agaty: 172 cm

Styl życia

Pokochałam treningi. Ćwiczyłam z obciążeniem i na maszynach kardio. Trochę schudłam do studniówki, ale prawdziwą metamorfozę przeszłam na studiach. Dużo ćwiczyłam, mało jadłam i bardzo chudłam – miałam na tym punkcie obsesję, chociaż wszyscy mówili mi, że przesadzam. Rozmiar 34, patykowate ręce i nogi, zero biustu, straciłam okres, a włosy wypadały mi garściami. Poszłam do lekarza i przejrzałam na oczy.

Zmieniłam swoje podejście. Nadal dużo ćwiczyłam, ale wprowadziłam nową dietę. Jem 4-5 razy dziennie. Postawiłam na dużą ilość warzyw, owoce, złożone węglowodany (brązowy ryż, pełnoziarnisty chleb, komosa ryżowa, płatki owsiane), zdrowe tłuszcze (orzechy, migdały, awokado, siemię lniane, oliwa z oliwek), chude mięso, ryby. Teraz ćwiczę ok. 4-5 razy w tygodniu po 1-1,5 h. Treningi siłowe z dużymi ciężarami przeplatam programem Shauna T.

Nagroda

Trening daje mi poczucie spełnienia i dodaje pewności siebie. Jestem szczęśliwsza i mam więcej energii do życia

 WH 05/2016

Jeśli Tobie też udało się pozbyć zbędnych kilogramów, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dowiedz się więcej o Klubie Bez Balastu.

Najciekawsze historie naszych Czytelniczek przedstawimy na łamach Women's Health! 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij