Women’s Fitness Camp: cały fitness w jednym miejscu!

Najlepsi trenerzy, gwiazdy i 3 tysiące kobiet kochających fitness – to czeka na Ciebie już 8 czerwca na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, gdzie odbędzie się Reebok Women's Fitness Camp.

Impreza została stworzona z myślą o kobietach, dla których trening fitness jest świadomym wyborem i stylem życia. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, podczas którego każda entuzjastka fitnessu będzie mogła przetestować dynamiczne treningi prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską – zajęcia poprowadzą znakomici trenerzy Les Mills i Reebok University.

Co Was czeka na Women’s Fitness Camp?

Przede wszystkim pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki oraz ćwiczenia taneczne w rytmach house i hip-hop. Dodatkowo, zaplanowano również zajęcia udoskonalające sylwetkę, wzmacniające wszystkie mięśnie, jak również wybrane partie ciała. Na zakończenie odbędą się treningi rozciągające i relaksujące.

W harmonogramie eventu przewidziano również treningi niespodzianki, m.in. trening przygotowujący do zawodów, które po raz pierwszy pojawią się w Polsce już tego lata. Dla najlepszych i najbardziej wytrwałych entuzjastek fitnessu przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym wyjazd na jeden z największych eventów fitness w Europie – Super Saturday w Sztokholmie.

Kiedy, jak i gdzie?

Women’s Fitness Camp odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach 8.00-18.00. Start treningów przewidziano na godzinę 10.00. Oprócz trzech stref treningowych przygotowano strefę chillout, w której można odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi treningami. Koszt pakietu startowego to 59 zł, w jego skład wchodzi torba, koszulka i napój izotoniczny. Bilety do kupienia w internetowym sklepie Eventim.pl.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Oprócz różnorodnych i dynamicznych treningów na uczestniczki Reebok Women’s Fitness Camp czekają warsztaty z Les Mills „What is HIT training?” oraz warsztaty z fizjoterapeutą z Reebok University.

Więcej informacji na: www.womensfitnesscamp.pl.

Partnerami Reebok Women’s Fitness Camp są Pure Jatomi, Reebok Univesity, Les Mills oraz Intersport.

R

REKLAMA