[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Trening z sandbagiem

Pamiętasz, jak w dzieciństwie wizyta na plaży kończyła się starannym zapakowaniem odrobiny piasku do woreczka? To był świetny pomysł na dłuższe lato. Właśnie dlatego ułożyłyśmy ten trening z sandbagiem, który jest właśnie workiem z przesypującym się piaskiem, może trochę większym. Wykorzystaj go, żeby we wrześniu też czuć się silną, smukłą i sprawną.

trening z sandbagiem fot. shutterstock

Trenuj 3 razy w tygodniu, ćwiczenia łącząc w obwód. Odpoczywaj 60 sekund tylko po pełnym obwodzie. Rób 3 obwody.

Zarzut sandbagu

Lizzy Thomas

Twój cel: całe ciało + kardio
Rób: 10 powtórzeń

(a) Stań prosto w lekkim rozkroku, sandbag trzymając chwytem neutralnym za uchwyty. Wypchnij biodra w tył i ugnij kolana, aż trzymany w prostych rękach sandbag znajdzie się poniżej kolan.

(b) Dynamicznym ruchem wstań z takiego półprzysiadu i pociągnij sandbag wzdłuż tułowia.

(c) „Wejdź” pod worek, zarzucając go sobie na obojczyki, i wstań. To jedna repeta.

Wyciskanie sandbagu z przysiadu

Lizzy Thomas

Twój cel: całe ciało + kardio
Rób: 10 powtórzeń

(a) Stań prosto, sandbag trzymając pod brodą w ugiętych w łokciach rękach. Trzymaj go mocno albo za uchwyty, albo za całość.

(b) Wypchnij biodra w tył i zrób przysiad, aż Twoje uda znajdą się w pozycji co najmniej równoległej do podłoża.

(c) Wstań i od razu wyciśnij worek nad głowę, prostując ręce w łokciach. Wróć do pozycji startowej i powtarzaj.

Zakroki z rotacją

Lizzy Thomas

Twój cel: uda, pośladki, łydki, mięśnie skośne brzucha
Rób: 10 powtórzeń

(a) Znów zacznij, stojąc prosto. Sandbag trzymaj w prostych rękach za uchwyty – powinien znajdować się na wysokości ud.

(b) Zrób zakrok lewą nogą, aż udo prawej znajdzie się w pozycji równoległej do podłoża, jednocześnie rotując tułów w prawo, aby przenieść sandbag za prawe biodro. Wróć do startu i powtórz na drugą stronę. To jedna repeta. Przed Tobą jeszcze 9.

Wiosłowanie sandbagiem

Lizzy Thomas

Twój cel: plecy, bicepsy, barki, korpus (w tym brzuch)
Rób: 10 powtórzeń

(a) Trzymając nadal worek za uchwyty, wypchnij biodra w tył i delikatnie ugnij kolana, aby pochylić się mocno do przodu. Sandbagowi pozwól swobodnie opadać. Ściągnij mocno łopatki i upewnij się, że masz proste plecy z naturalnym wcięciem w odcinku lędźwiowym.

(b) Przyciągnij sandbag do górnej części brzucha. Wróć do startu. Kontynuuj!

A gdy już współpracę z sandbagiem opanujesz do perfekcji, spróbuj czegoś nowego - polecamy trening z taśmami, dzięki któremu zagwarantujesz swojemu ciału jeszcze więcej spalonych kalorii!

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij