[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Trening w 15 minut: brzuch na szóstkę

Nie musisz robić tysięcy brzuszków, aby wzmocnić i wyrzeźbić seksowny brzuch. Wystarczy 15 minut. I ten zestaw ćwiczeń.

trening na brzuch fot. shutterstock

Nie tylko płaski, ale też pięknie wyrzeźbiony. Właśnie taki powinien być brzuch. Oczywiście każdego dnia roku, tak się jednak składa, że latem zależy nam na tym ciut bardziej (przypadek? Nie sądzimy!). A że lato trwa w najlepsze, nie ma nawet sekundy do stracenia. I to ani jednej z 900, podczas których zagwarantujesz sobie właśnie taki brzuch, jaki chcesz.

Wiatrak z kettlem

Mięśnie: brzuch, skośne brzucha, barki

Rób: 2 serie x 60 s; przerwa 30 s między seriami

 Stań prosto w lekkim rozkroku, kettlebell trzymając w prostej prawej ręce bezpośrednio nad barkiem. Skup na nim swój wzrok. Zrób skłon w lewo, prowadząc dłoń po nodze, aż dotkniesz nią kostki albo podłogi. Wróć do startu. Cały ruch rób powoli. Po 30 s zamień strony, żeby zaliczyć pełną serię.

Unoszenie nóg

Mięśnie: brzuch

Rób: 3 serie x 45 s, 15 s przerwy między seriami

Połóż się tyłem na macie, ręce wzdłuż tułowia. Inicjując ruch mięśniami brzucha, unieś proste nogi, aż znajdą się w pozycji prostopadłej do podłoża. Zatrzymaj na sekundę ruch, po czym bardzo powoli, licząc w głowie nawet do pięciu, wróć do pozycji startowej. Powtarzaj, pilnując właściwego tempa.

REKLAMA

REKLAMA

trening na brzuch fot. shutterstock

Wiosłowanie w desce

Mięśnie: całe ciało

Rób: 3 serie x 45 s, 15 s przerwy między seriami

Przyjmij pozycję do pompki, opierając się na parze hantli. Upewnij się, że Twoje ciało od kostek po głowę tworzy linię prostą. Przyciągnij prawą hantlę do boku klatki piersiowej. Odłóż ją na miejsce i powtórz ruch lewą ręką. Przez cały czas napinaj pośladki i korpus.

Superbrzuchy z kettlem

Mięśnie: brzuch

Rób: 3 serie x 45 s, 15 s przerwy między seriami

Złap oburącz kettlebell za kulę i połóż się tyłem na macie. Kettlebell trzymaj w prostych rękach nad klatką piersiową. Proste nogi unieś, aż znajdą się w pozycji prostopadłej do podłoża – to miejsce startu. Inicjując ruch mięśniami brzucha, unieś kettlebell w stronę stóp. Wróć do startu. I pamiętaj – nogi przez cały czas proste!

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij