[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Trening na spalanie tłuszczu

Nie musisz spędzać długich godzin w fitness klubie, aby niechciane zapasy tłuszczyku zniknęły w końcu bez śladu. Lepszy będzie intensywny trening, który wymodeluje Twoją sylwetkę w naprawdę ekspresowym tempie.

Droga do wąskiej talii i płaskiego brzucha oparta jest na jednej prostej zasadzie: chcesz zrzucić kilka kilogramów, musisz spalić więcej kalorii niż zazwyczaj. Ten krótki program treningowy, na który składają się tylko 4 ćwiczenia, pozwoli Ci wprowadzić tę zasadę w życie bez żadnych diet cud czy spędzania godzin w siłowni.

W każdym z tych ćwiczeń – łatwych tylko do momentu, aż ich spróbujesz - pokonujesz grawitację, unosząc swoje ciało i amortyzując jego lądowanie. Efekt?“ Przez 15 minut mocno pracuje wiele mięśni Twojego ciała naraz, a zbędny tłuszcz wypala się szybciej niż w hutniczym piecu.

Cztery kroki do płaskiego brzucha - ćwiczenia na spalanie

Rób od 12 do 16 powtórzeń każdego ćwiczenia, odpoczywając między nimi 15 sekund (ze stoperem w ręku!). Gdy zrobisz wszystkie 4, odpocznij 1 minutę i powtórz całość jeszcze 2 razy.

Zrób ten trening 3 razy w tygodniu albo za każdym razem, gdy pofolgujesz sobie przy stole, lub po prostu poczujesz, że powinnaś zrzucić co nieco. Przejdź na następną stronę i rozpocznij trening.

REKLAMA

REKLAMA

Ćwiczenie 1: wykrok/wyskok z uniesieniem kolana

Zacznij od podporu przodem, a potem ustaw lewą stopę między rękoma (a). Pracując lewą nogą, wyprostuj się, a potem unosząc prawe kolano, wyskocz, wybijając się z lewej nogi (b). Wróć do pozycji startowej i powtórz całość drugą nogą. To jest jedno powtórzenie.

REKLAMA

Ćwiczenie 2: wyskok z rozkrokiem

Stań w lekkim rozkroku z ramionami po bokach tułowia (a). Wyskocz w górę, przenosząc ramiona nad głowę i robiąc w powietrzu rozkrok. Wyląduj na stopach ustawionych na boki, z kolanami na zewnątrz, i zrób przysiad (b). Szybko wróć do pozycji startowej. To jedno powtórzenie.

REKLAMA

REKLAMA

Ćwiczenie 3: wyskok z ćwierćobrotem

Zacznij od przysiadu (a), potem wyskoczw górę, robiąc wymach ramionami nad głową i obracając się w powietrzu o 90 stopni w lewo (b). Wyląduj do przysiadu (c), a potem wyskocz, obracając się w prawo. To jedno powtórzenie.

REKLAMA

Ćwiczenie 4: wykop z podporu

Zacznij od podporu, jak do pompki (a). Trzymając napięty brzuch i pośladki, postaraj się wyrzucić nogi do góry, zginając je w kolanach i zbliżając stopy do pośladków (b). Postaraj się wyprostować nogi w powietrzu i miękko wylądować na palcach stóp. To jest jedno powtórzenie.

A czy wiesz, że możesz podkręcić metabolizm także za pomocą diety? Dowiedz się, na czym polega efekt fat burning naTwoim talerzu.

WH

Komentarze

 (6)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij