[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
 • Women's Health

 • Fitness

 • Trening antycellulitowy - skuteczne ćwiczenia na szczupłe uda i jędrne pośladki

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Trening antycellulitowy - skuteczne ćwiczenia na szczupłe uda i jędrne pośladki

Twój cel: jędrna pupa i szczupłe uda bez cellulitu. Twoja broń: nasz specjalny zestaw ćwiczeń. Wypróbuj trening antycellulitowy i ciesz się zgrabną sylwetką, którą z dumą zaprezentujesz w legginsach, rurkach i sukience.

trening antycellulitowy wchodzenie na skrzynię rys. Mirosław Łuckoś

TRENING A

Zacznij od aktywacji – zrób po 15 powtórzeń odwodzenia nogi z taśmą oporową w leżeniu bokiem (na obie strony) i wyskoków z przysiadu. Twój układ nerwowy właśnie dostał sygnał do działania. Wykorzystaj to.

1A Wejście na skrzynię

 • Mięśnie: nogi, korpus + stabilizacja i koordynacja
 • Ile: 3-4 serie po 10 powtórzeń na obie nogi

Ćwiczenie: Stań twarzą do skrzyni albo treningowej ławki, hantle trzymając po bokach. Dynamicznym ruchem wejdź na skrzynię lewą nogą, dostaw prawą i zejdź. Zrób najpierw wszystkie powtórzenia na lewą nogę, a następnie od razu zalicz wszystkie na prawą. To jedna seria. Bez odpoczynku przejdź do ćwiczenia 1B – spokojnie, dasz radę. 

REKLAMA

REKLAMA

trening antycellulitowy wyciskanie hantli nad głowę rys. Mirosław Łuckoś

1B Wyciskanie hantli nad głowę

 • Mięśnie: całe ciało
 • Ile: 3-4 serie po 10 powtórzeń

Ćwiczenie: (a) Stań, hantle nad barkami. (b) Obniż delikatnie pozycję i wyciśnij hantle, jednocześnie wyskaskując delikatnie w górę. Wróć do startu.

REKLAMA

trening antycellulitowy przysiad jednonóż ekstra rys. Mirosław Łuckoś

2A Przysiad jednonóż ekstra

 • Mięśnie: nogi, pośladki, korpus, ramiona + równowaga
 • Ile: 3-4 serie po 12 powtórzeń na obie nogi

Ćwiczenie: (a) Stań prosto z hantlami po bokach. Przenieś ciężar ciała na prawą nogę, lewą unieś do góry. (b) Zrób półprzysiad na prawej nodze, jednocześnie odsuwając prawą w bok. Wróć do startu.

REKLAMA

REKLAMA

trening antycellulitowy unoszenie bioder na piłce rys. Mirosław Łuckoś

2B Unoszenie bioder na piłce

 • Mięśnie: pośladki, tył ud, korpus
 • Ile: 3-4 serie po 15 powtórzeń

Ćwiczenie: (a) Połóż się na macie, stopy na piłce. Nogi ugnij w kolanach i biodrach, biodra unieś 5 cm nad matę. (b) Napinając pośladki i naciskając mocniej na piłkę, unieś jak najwyżej biodra. Zatrzymaj na sekundę ruch, zanim wrócisz do pozycji startowej.

REKLAMA

trening antycellulitowy kolano do łokcia rys. Mirosław Łuckoś

3A Kolano do łokcia

 • Mięśnie: korpus, uda, pośladki, barki
 • Ile: 3-4 serie po 10 powtórzeń na stronę

Ćwiczenie: Przyjmij pozycję do pompki na piłce. Przyciągnij prawe kolano w stronę łokcia. Wróć do startu, powtórz na drugą stronę. Zrób 10 takich repet.

REKLAMA

REKLAMA

trening antycellulitowy potwór z taśmą rys. Mirosław Łuckoś

3B Unoszenie nóg na ławce

 • Mięśnie: pośladki, tył ud
 • Ile: 3-4 serie po 10 powtórzeń

Ćwiczenie: Połóż się przodem na ławce, tak aby nogi znajdowały się poza nią. Unieś z podłogi nogi, aż będą w linii prostej z tułowiem, i wróć do startu.

REKLAMA

trening antycellulitowy unoszenie nóg na ławce rys. Mirosław Łuckoś

4A Potwór z taśmą

 • Mięśnie: całe ciało
 • Ile: 3 x 40 kroków

Ćwiczenie: Wykonuj to ćwiczenie i swing bez żadnych przerw, aż zaliczysz po 3 serie obu. Stań z taśmą trzymaną jak na rysunku. Idź po skosie do przodu, raz prawą, raz lewą nogą, mocno napinając taśmę.

REKLAMA

REKLAMA

trening antycellulitowy swing kettlem rys. Mirosław Łuckoś

4B Swing kettlebellem

 • Mięśnie: całe ciało
 • Ile: 3 x 20

Ćwiczenie: Złap kettla, przenieś go między uda. Dynamicznym ruchem wyprostuj się, aby zrobić swing kettlem, aż znajdzie się na wysokości Twoich barków. Kontynuuj.

WH 06/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij