[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Trening Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Sprawdź, jak aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska dba o swoje ciało za kulisami i wypróbuj jej ćwiczenia na płaski brzuch, zgrabną pupę i szczupłe ramiona. Wykonuj je regularnie, a już niedługo będziesz cieszyć się świetnie wyrzeźbioną sylwetką.

ćwiczenie rys. Mirosław Łuckoś

Wykonaj tyle powtórzeń, ile jesteś w stanie przez 30-60 s. Po każdym ćwiczeniu odpocznij 10-20 s. Zrób 3 takie serie.   

Unoszenie bioder w desce

Cel: korpus, brzuch

(a) Ustaw się w pozycji deski na przedramionach (od pięt do głowy całe ciało w jednej prostej linii). Napnij brzuch, pośladki, ustabilizuj cały korpus.

(b) Przyciągnij stopy nieco bliżej rąk, tak by unieść biodra. Po 5 sekundach wróć do deski na kolejne 5 sekund. Powtarzaj.  

Wypróbuj także ćwiczenia na brzuch Olgi Bołądź oraz 15-minutowy trening na ramiona.

REKLAMA

REKLAMA

ćwiczenie rys. Mirosław Łuckoś

Ciosy z hantlami

Cel: talia, ramiona, klatka piersiowa

(a) Stań prosto w lekkim rozkroku (lub w pozycji bokserskiej) i unieś hantle do gardy (do brody). Wyprowadź cios prosty lewą ręką, skręcając lekko biodro i stopę w kierunku ruchu.

(b) Powtórz to samo na drugą stronę. Kontynuuj na zmianę.

REKLAMA

ćwiczenie rys. Mirosław Łuckoś

Przeskoki w przysiadzie

Cel: nogi, pośladki

(a) Ustaw stopy na szerokość barków i zejdź do przysiadu (sprawdź, czy całe stopy przylegają do podłogi, biodra są cofnięte, a kolana nie wyprzedzają stóp).

(b) Przeskocz, zwiększając odległość między stopami, ale bez ruchu tułowia. Od razu wróć podskokiem do węższego ustawienia i powtarzaj. Hop! Hop!

 

REKLAMA

REKLAMA

ćwiczenie rys. Mirosław Łuckoś

Przyciąganie nóg w podporze

Cel: brzuch, plecy, ramiona

(a) Ustaw się w pozycji jak do pompki, dłonie ułóż pod barkami i złącz stopy.

(b) Zegnij lewą nogę i przyciągnij kolano do klatki piersiowej. Wyprostuj nogę, wracając do startu. Przyciągnij drugą. Przyspiesz ruch, jakbyś biegła, i powtarzaj na zmianę w wyznaczonym czasie.

REKLAMA

ćwiczenie rys. Mirosław Łuckoś

Wypady ze zginaniem przedramion

Cel: nogi, ramiona, korpus

(a) Stań, trzymając ciężarki w rękach ugiętych w łokciach.

(b) Zrób wypad w bok prawą nogą (zejdź do półprzysiadu, cofając pośladki). Jednocześnie wyprostuj ręce przed sobą. Wróć do pozycji wyjściowej, przyciągając hantelki. Powtórz to samo w drugą stronę.  

REKLAMA

REKLAMA

ćwiczenie rys. Mirosław Łuckoś

Superkopniaki

Cel: talia, korpus, nogi

(a) Stań w pozycji bokserskiej, lewa noga z przodu (jeśli jesteś praworęczna). Pięści unieś do gardy jak bokser.

(b) Wyprowadź cios prosty lewą ręką, jednocześnie wykonaj kopniaka prawą nogą. Wróć do startu. Powtórz ruch na drugą stronę. Kontynuuj na zmianę.

WH 07-08/2016

Komentarze

 (7)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij