[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Fitness

  • Trampoliny – na czym polegają zajęcia fitness, wrażenia [redaktorki WH testują]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Trampoliny – na czym polegają zajęcia fitness, wrażenia [redaktorki WH testują]

Jumping Fitness i wszelkie inne odmiany fitnessu na trampolinach to zajęcia, dzięki którym możesz spalić setki kalorii i poczuć się znów jak dziecko. Na zajęcia airfit wysłałyśmy jedną z naszych redaktorek. Zobaczcie, jak jej się podobało.

trampoliny fitness fot. Kamil Majdański

Trampoliny – jak ćwiczyć

Zajęcia na małej trampolinie (np. airfit) poprawiają kondycję i wzmacniają praktycznie całe ciało (chociaż największy wycisk dostają nogi i korpus). Dzięki wykorzystaniu niestabilnego podłoża trening angażuje głęboko ukryte mięśnie, o których istnieniu przekonasz się może pierwszy raz w życiu. Chociaż na jednych zajęciach wykonujesz setki skoków, to mniej obciążasz stawy niż podczas skakania na skakance czy biegania.

Skoro można połączyć świetną zabawę ze skutecznym treningiem, to czego chcieć więcej?

REKLAMA

Nasza testerka

Sylwia Foremna, redaktorka działu Styl i Uroda Women's Health. Na co dzień testuje kosmetyczne nowości i w fitnessie też nie lubi tracić czasu na nieskuteczne rozwiązania. Szybko się nudzi i dlatego rzadko zostaje na dłużej przy jednej aktywności.

Wrażenia

Tradycyjnie już, w styczniu, zakreśliłam w grafiku mojego fitness klubu najciekawsze propozycje i, jak co roku, po kilku próbach niewiele z tego zostało. Jak zawsze wygrały zajęcia, na których po prostu najlepiej się bawiłam.

Weszłam na trampolinę i od razu zapomniałam, że przyszłam tu spalać, rzeźbić i ujędrniać. Skakałam jak dziecko i gdyby nie zadyszka, zapomniałabym, że jestem na treningu. „Skacowane” następnego dnia mięśnie też utwierdziły mnie w przekonaniu, że dobrze trafiłam (zabawa zabawą, ale w końcu chodzę tam po lepszą sylwetkę). Pracowało całe ciało, chyba oprócz głowy, która na godzinę wyłączyła się zupełnie.

Trampoliny - jak się przygotować do treningu

W niektórych klubach trampoliny mają uchwyty, które pomagają utrzymać równowagę. Strój do ćwiczeń jest w zasadzie dowolny, ale pamiętaj, że w powietrzu może Ci się podwinąć to i owo. Obowiązkowe są buty. I oczywiście stanik sportowy – z bardzo dobrym wsparciem. W przeciwnym razie to biust popracuje najmocniej i efekt ujędrniania ciała pójdzie na marne.

Redaktorki Women's Health specjalnie dla Ciebie przetestowały nowości z fitness klubów. Zobacz nasze wrażenia z:

WH 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij