Tędy droga [gadżet miesiąca]

W kategorii urządzeń ubieralnych nie musi wygrywać ten, kto da więcej.

Tędy droga Producent

Bardziej precyzyjne i wiarygodne pomiary – jesteśmy na tak, ale nie musimy być od razu uzbrojone w najbardziej wypasione gadżety. Suunto wiedzie prym w kategorii multisportowych zegarków outdoorowych, ale nie zapomina przy tym, że większość z nas nie wskakuje na poziom pro równie szybko, jak pojawiają się nowe modele zegarków. Dlatego po wypasionym modelu 9 Peak marka wypuściła model 5 Peak, który ma w sobie wszystko, co najlepsze w zdrowotno-treningowo-outdoorowych funkcjach (m.in. świetną nawigację, pomiar tętna na nadgarstku i dziesiątki trybów sportowych), a przy tym jest lżejszy i znacznie bardziej przystępny cenowo. Ma prosty design i wiele opcji personalizacji, więc dobrze kamufluje się w codziennym outficie w miejskiej dżungli. Do tego ładuje się w niespełna godzinę, a bateria starcza na długie wypady za miasto. Automatycznie przesyła dane do aplikacji Suunto, dając wgląd w dane dotyczące aktywności i regeneracji.

Suunto 5 Peak, cena: 1379 zł, suunto.com

SPRAWDŹ: 5 Peak – kompan do rozpoczęcia przygody z aktywnością i outdoorem

Top trendy – staniki sportowe

Wycięcia

Laserowe wycięcia, które z pleców czynią dzieło sztuki, to niewątpliwie jeden z naszych ulubionych trendów. W tym przypadku idzie on w parze z drugim: kompresją.

Oysho, 99,90 zł

Tędy drogaProducent

Energia

Odważne, energetyczne kolory w lifestylowej kolekcji Pumy High Court inspirowanej koszykówką to wyraz filozofii, że życie to sport, a styl jest grą. Mają dodawać odwagi na boisku i poza nim.

Puma, 219 zł

Tędy drogaProducent

Dekolt

W tym sezonie zaskakują niestandardowe dekolty w topach przeznaczonych do sportowych aktywności. W kolekcjach nie brakuje również inspiracji bielizną wieczorową.

Guess Activewear, 325 zł

Tędy drogaProducent

ZOBACZ TEŻ: Różowe okularki w wersji smart [gadżet miesiąca]

REKLAMA