Światowy konkurs Next Fitness Star już w Polsce!

Prowadzisz fitnessowy blog lub fanpage? Pomożemy Ci dotrzeć do większej liczby osób. Walcz o tytuł Next Fitness Star. Zwyciężczyni otrzyma stałą rubrykę na łamach magazynu Women’s Health, nagra DVD ze swoim programem i podpisze kontrakt z naszym partnerem – marką Puma.

Next Fitess Star polska edycja WH

Czy Next Fitness Star To Ty?

Chcesz zostać ambasadorką Women’s Health, nagrać z nami autorskie DVD i podpisać kontrakt z firmą Puma? Twój styl życia, osobowość i forma przekonują, że warto kierować się zasadami Women’s Health? Jeżeli tak, przed Tobą wielka szansa.

Ogłaszamy konkurs na Next Fitness Star – trenerkę, motywatorkę i uosobienie współczesnej, aktywnej kobiety, która stanie się inspiracją dla innych czytelniczek. Jeżeli czujesz się na siłach, weź udział w konkursie.

Nagrody

Zwyciężczyni otrzyma tytuł Next Fitness Star, stałą rubrykę na łamach magazynu Women’s Health, nagra DVD ze swoim programem i podpisze kontrakt z naszym partnerem – marką Puma. Dodatkowo dwie kolejne laureatki także podpiszą kontrakt z marką Puma i rozpoczną swoją treningową przygodę.

Zasady

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie www.nextfitnessstar.pl od 10 listopada 2016 roku do 8 stycznia 2017 roku.

Pamiętaj, że jakość techniczna filmików nie ma większego znaczenia. Jury oceniać będzie głównie Twoje kompetencje i osobowość, nie umiejętności montażowe. Ważne, żeby było Cię widać i słychać.

W lutym zaprezentujemy wyłonione przez jury finalistki, a Czytelniczki w jawnym głosowaniu wybiorą spośród nich The Next Fitness Star 2017.

The Next Fitness Star to konkurs organizowany przez różne edycje Women's Health na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych po Australię. Dołącz z nami do najlepszych trenerów na świecie.

Partner akcji

Marka Puma coraz częściej wiąże się z silnymi kobietami, takimi jak Rihanna, Kylie Jenner czy Cara Delevigne. W ten sposób chce pokazać, jak ważne są działania i dążenia kobiet. Akcja Next Fitness Star jest kolejną akcją promującą dziewczyny, tak jak kampania Do You z Carą Delevigne.

Szczegóły na nextfitnessstar.pl

REKLAMA