[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Światowy konkurs Next Fitness Star już w Polsce!

Prowadzisz fitnessowy blog lub fanpage? Pomożemy Ci dotrzeć do większej liczby osób. Walcz o tytuł Next Fitness Star. Zwyciężczyni otrzyma stałą rubrykę na łamach magazynu Women’s Health, nagra DVD ze swoim programem i podpisze kontrakt z naszym partnerem – marką Puma.

Next Fitess Star polska edycja

Czy Next Fitness Star To Ty?

Chcesz zostać ambasadorką Women’s Health, nagrać z nami autorskie DVD i podpisać kontrakt z firmą Puma? Twój styl życia, osobowość i forma przekonują, że warto kierować się zasadami Women’s Health? Jeżeli tak, przed Tobą wielka szansa.

REKLAMA

Ogłaszamy konkurs na Next Fitness Star – trenerkę, motywatorkę i uosobienie współczesnej, aktywnej kobiety, która stanie się inspiracją dla innych czytelniczek. Jeżeli czujesz się na siłach, weź udział w konkursie.

Nagrody

Zwyciężczyni otrzyma tytuł Next Fitness Star, stałą rubrykę na łamach magazynu Women’s Health, nagra DVD ze swoim programem i podpisze kontrakt z naszym partnerem – marką Puma. Dodatkowo dwie kolejne laureatki także podpiszą kontrakt z marką Puma i rozpoczną swoją treningową przygodę.

Zasady

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie www.nextfitnessstar.pl od 10 listopada 2016 roku do 8 stycznia 2017 roku.

Pamiętaj, że jakość techniczna filmików nie ma większego znaczenia. Jury oceniać będzie głównie Twoje kompetencje i osobowość, nie umiejętności montażowe. Ważne, żeby było Cię widać i słychać.

W lutym zaprezentujemy wyłonione przez jury finalistki, a Czytelniczki w jawnym głosowaniu wybiorą spośród nich The Next Fitness Star 2017.

The Next Fitness Star to konkurs organizowany przez różne edycje Women's Health na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych po Australię. Dołącz z nami do najlepszych trenerów na świecie.

Partner akcji

Marka Puma coraz częściej wiąże się z silnymi kobietami, takimi jak Rihanna, Kylie Jenner czy Cara Delevigne. W ten sposób chce pokazać, jak ważne są działania i dążenia kobiet. Akcja Next Fitness Star jest kolejną akcją promującą dziewczyny, tak jak kampania Do You z Carą Delevigne.

Szczegóły na nextfitnessstar.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij