[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Suplementy diety: odżywki na rzeźbę

Jeśli chcesz szybciej zwiększyć masę mięśniową, trening i zdrową dietę możesz uzupełnić o odpowiednią odżywkę. Chociaż suplementy nie gwarantują sukcesu, mogą pomóc Ci go osiągnąć. Zobacz, kiedy i jak często stosować izolat białka serwatkowego.

białko fot. shutterstock.com

Suplement nie zastępuje, tylko uzupełnia dietę i treningi. Stosuj go zgodnie ze swoim celem, a szybciej zobaczysz efekty.  

Twój cel: budowanie mięśni

REKLAMA

Co: izolat białka serwatkowego

Dlaczego: wg naukowców z McMaster University, białko wysokiej jakości warto zjeść 20 min po intensywnym treningu siłowym, żeby naprawić uszkodzenia i zapobiec „zjadaniu mięśni”.

Białko serwatkowe powstaje z mleka (jest efektem ubocznym produkcji sera). Szybko się przyswaja, dlatego można je stosować po wyjściu z siłowni (w odróżnieniu od białka kazeinowego).

Czasem zamiast proteinowego koktajlu łatwiej zabrać ze sobą baton białkowy, który jest kompletną przekąską z dodatkiem węglowodanów (ale ma mniej białka i dużo więcej zbędnych dodatków).

Jak/kiedy: po treningu wymieszaj od 1,5 do 2 gramów białka na każdy kilogram masy ciała, w proporcjach 2:1 węgli do białka.

Pordukt: 97% Extensor, izolat białka serwatkowego, 1000 g – cena: ok. 124 zł.

Niezastąpione w modelowaniu sylwetki będą także ćwiczenia mięśni stabilizujących oraz trening kardio.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij