Superszybki trening bez sprzętu od Kasi Wolskiej [Wolska Trenuje]

Wolska trenuje i podróżuje. Ma boskie ciało, kosmiczną sprawność i nieziemskie zdjęcia, mimo to wciąż jest normalną dziewczyną. Możesz to sprawdzić w realu na jej zajęciach Power Combo.

Insta dziewczyny

Szybka sesja na całe ciało

Zero sprzętu, zero wymówek. Możesz ją zrobić wszędzie: w domu lub hotelu. Przed Tobą 4 serie, odpoczywaj między nimi 1 minutę.

Seria 1: 30 s pracy/30 s przerwy

Seria 2: 30 s pracy/20 s przerwy

Seria 3: 20 s pracy/20 s przerwy

Seria 4: 20 s pracy/10 s przerwy

1. W GÓRĘ I W DÓŁ

(a) Ustaw się w pozycji na baczność. (b) Przejdź do podporu przodem na dłoniach (mają się znaleźć pod barkami) i wróć do pozycji na baczność. Wykonuj dynamiczne przejścia.

2. RĘKA-NOGA

(a) Zacznij w podporze przodem na dłoniach. (b) Przejdź do pozycji psa z głową w dół, unosząc biodra wysoko, i dotknij prawą dłonią do lewej kostki. Wróć do pozycji wyjściowej. Teraz powtórz, sięgając lewą ręką prawej nogi. Kontynuuj na zmianę.

3. ZAKROK SKRZYŻNY Z PRZESKOKIEM

(a) Ugnij kolana i przenieś lewą nogę po skosie za siebie. (b) Przeskocz, zmieniając nogi. Po wylądowaniu lewa powinna znaleźć się przed prawą. Przeskocz od razu na drugą stronę. Powtarzaj.

4. ŁUK I PRZYCIĄGNIĘCIE KOLAN

(a) W leżeniu tyłem ułóż napięte ciało w łuk (łopatki i nogi unieś nad podłogą). Odcinek lędźwiowy kręgosłupa dociskaj do podłoża. (b) Przyciągaj kolana do klatki, cały czas utrzymując łopatki wysoko i odcinek lędźwiowy dociśnięty do ziemi.

5. PRZESKOKI Z WYKOPEM

Stań wyprostowana, patrz przed siebie. Dynamicznie unieś wyprostowaną nogę, kopiąc powietrze przed sobą. Przeskokiem zmień nogi. Pracuj rękami naprzemiennie.

6. PAJACYKI W POZIOMIE

(a) Zacznij w podporze przodem na przedramionach. (b) Wykonuj stopami taki sam ruch, jak przy pajacykach – rozstawiaj je i łącz, przeskakując dynamicznie. Nie unoś bioder wysoko i nie załamuj odcinka lędźwiowego.

ZOBACZ TEŻ: Trening na pośladki od Panny Anny [Insta trening]

Zobacz również:
REKLAMA