[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Strefa Women’s Health na targach Fit Expo w Poznaniu

W najbliższy weekend (12,13 i 14 maja) zapraszamy do strefy Women’s Health na targach Fit Expo w Poznaniu. Będziesz miała okazję potrenować z naszymi trenerami, porozmawiać ze specjalistami, spróbować deserów, zainspirować się dietą 1500 kcal i wrócić do domu z potężną porcją motywacji. Oczywiście prezenty też będą!

FIT-EXPO 2017

Gdzie

TARGI FITEXPO (Międzynarodowe Targi Poznańskie) stoisko Women's Health hala nr 8a. Szukajcie koloru różowego!

Jedzenie

W strefie Women’s Health będziesz mogła porozmawiać z dietetyczką, prowadzone też będą pokazy przyrządzania zdrowych i pożywnych koktajli i deserów. Rozdamy tysiące ściąg z pomysłami na dietę 1500 kcal z produktami, które można kupić w Biedronce. Nie musisz wydawać kroci, żeby jeść zdrowo i smacznie.

REKLAMA

Specjalnie dla Was na stosiku będą przygotowywane w ciągu dnia Fit Desery. Szybkie, zdrowe i smaczne przekąski bez gotowania. Pudding z awokado, blok czekoladowo-orzechowy, serniczek z jarmużu, bezglutenowa paleo tarta z owocami. Spróbujesz i już nie będziesz miała ochoty sięgać po konfekcjonowane słodycze.

Zniżki

Partnerzy naszej strefy przygotowali dla Was mnóstwo zniżek i kuponów rabatowych. Od marki odzieżowej Adrunaline jest do zgarnięcia aż 2 tys. kuponów z 20% zniżką do zrealizowania w sklepie internetowym (ważne do końca sierpnia). Dodatkowo uczestniczki treningów, które będą się odbywać w naszej strefie otrzymają upominki od firmy Biolaven.

Treningi

Już w piątek o godzinie 15 rozpoczynamy serię treningów z naszymi trenerami: Kasią Wysocką i Gosią Majewską. W sobotę od rana do późnego popołudnia na naszej scenie treningi poprowadzą: Marta Henning (zwyciężczyni konkursu Women’s Health Next Fitness Star), Rafał Wieczorkowski, Olga Lipczyńska i Justyna Podbińska. W niedzielę również startujemy o 10 i będziemy Was męczyć do 14.

Szczegółowy rozkład treningów znajdziesz poniżej:

 

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij