Strefa Women’s Health na targach Fit Expo w Poznaniu

W najbliższy weekend (12,13 i 14 maja) zapraszamy do strefy Women’s Health na targach Fit Expo w Poznaniu. Będziesz miała okazję potrenować z naszymi trenerami, porozmawiać ze specjalistami, spróbować deserów, zainspirować się dietą 1500 kcal i wrócić do domu z potężną porcją motywacji. Oczywiście prezenty też będą!

FIT-EXPO 2017

Gdzie

TARGI FITEXPO (Międzynarodowe Targi Poznańskie) stoisko Women's Health hala nr 8a. Szukajcie koloru różowego!

Jedzenie

W strefie Women’s Health będziesz mogła porozmawiać z dietetyczką, prowadzone też będą pokazy przyrządzania zdrowych i pożywnych koktajli i deserów. Rozdamy tysiące ściąg z pomysłami na dietę 1500 kcal z produktami, które można kupić w Biedronce. Nie musisz wydawać kroci, żeby jeść zdrowo i smacznie.

Specjalnie dla Was na stosiku będą przygotowywane w ciągu dnia Fit Desery. Szybkie, zdrowe i smaczne przekąski bez gotowania. Pudding z awokado, blok czekoladowo-orzechowy, serniczek z jarmużu, bezglutenowa paleo tarta z owocami. Spróbujesz i już nie będziesz miała ochoty sięgać po konfekcjonowane słodycze.

Zniżki

Partnerzy naszej strefy przygotowali dla Was mnóstwo zniżek i kuponów rabatowych. Od marki odzieżowej Adrunaline jest do zgarnięcia aż 2 tys. kuponów z 20% zniżką do zrealizowania w sklepie internetowym (ważne do końca sierpnia). Dodatkowo uczestniczki treningów, które będą się odbywać w naszej strefie otrzymają upominki od firmy Biolaven.

Treningi

Już w piątek o godzinie 15 rozpoczynamy serię treningów z naszymi trenerami: Kasią Wysocką i Gosią Majewską. W sobotę od rana do późnego popołudnia na naszej scenie treningi poprowadzą: Marta Henning (zwyciężczyni konkursu Women’s Health Next Fitness Star), Rafał Wieczorkowski, Olga Lipczyńska i Justyna Podbińska. W niedzielę również startujemy o 10 i będziemy Was męczyć do 14.

Szczegółowy rozkład treningów znajdziesz poniżej:

Fit Expo 2017

 

Fit Expo 2017

 

Fit Expo 2017 Niedziela

 

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

Zobacz również:
REKLAMA