Sprzęt miesiąca: zegarek do zadań specjalnych

Gotowa do startu? Wciskasz „start”. I biegniesz, a całą resztę ogarnia zegarek. Nowy Fēnix 6S Pro dotrzyma Ci tempa. Dosłownie.

garmin producent

Fēnix 6S Pro - zegarek do zadań specjalnych

Fēnix jest multisportowym smartwatchem z GPS, ale jego najnowsza odsłona to ukłon w stronę biegaczek. Nowa funkcja PacePro zdejmuje ze zmęczonej głowy kalkulacje i pomaga utrzymać strategię tempa podczas zawodów. Wskazówki dotyczące tempa dostosowane są nawet do profilu trasy. W trakcie biegu można podejrzeć docelowe i rzeczywiste tempo oraz różnicę względem wyznaczonego celu. Użytkownik może zarządzać zużyciem baterii przez wyłączanie części funkcji, by np. zaoszczędzić cenne minuty potrzebne do ukończenia treningu. Seria 6 ma powiększone wyświetlacze, ale model 6S wciąż jest zegarkiem dopasowanym do drobniejszej budowy. W serii Fēnix 6 dostępny jest też ładowany energią słoneczną model 6X Pro Solar - specjalna soczewka przy odpowiedniej ekspozycji na słońce może wydłużyć czas pracy baterii o 3 dni. W tym czasie zdążysz wrócić do cywilizacji po ładowarkę.

REKLAMA

Fēnix 6S Pro garmin.com/pl (cena: 699,99 euro)

Nowości modowe fit jesienni outdoor i indoor

ASICS GlideRide, 650 zł

Podeszwa o charakterystycznym, kołyskowatym kształcie ma wg producenta sprawiać, że nogi męczą się nawet o 20% mniej, co przekłada się na blisko 2% zaoszczędzonej energii, aby móc biegać dalej lub szybciej.

adidas VRCT Jacket, 399 zł

Bluza z funkcjonalnymi elementami charakterystycznymi dla kurtek. Patche (znaczki na rzepy) można personalizować, wybierając swój wzór na stronie adidas.pl.

Reebok CrossFit Nano 9, 499 zł

Konstrukcja klatki w śródstopiu ma zapewniać stabilność przy podnoszeniu ciężarów, a sprężysta amortyzacja pomagać podczas intensywnych WOD-ów.

Sprawdź także inne artykuły z serii Sprzęt miesiąca4 gadżety dla zabieganych mam oraz Superkomfortowe słuchawki i torby na siłownię


Zobacz również:
Kitesurfing w Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Jeszcze 16 lat temu uprawiała go garstka zapaleńców, dziś widok kite'a nad falami Bałtyku nie budzi już zdziwienia. Przez ten czas ewaluował nie tylko sprzęt, ale i technika pływania, rozgrywane podczas zawodów konkurencje i ilość zapaleńców na wodzie. Kitesurfing ma już tak wielu fanów na świecie, że znalazł się w programie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA