Sprzęt miesiąca: zegarek do zadań specjalnych

Gotowa do startu? Wciskasz „start”. I biegniesz, a całą resztę ogarnia zegarek. Nowy Fēnix 6S Pro dotrzyma Ci tempa. Dosłownie.

garmin producent

Fēnix 6S Pro - zegarek do zadań specjalnych

Fēnix jest multisportowym smartwatchem z GPS, ale jego najnowsza odsłona to ukłon w stronę biegaczek. Nowa funkcja PacePro zdejmuje ze zmęczonej głowy kalkulacje i pomaga utrzymać strategię tempa podczas zawodów. Wskazówki dotyczące tempa dostosowane są nawet do profilu trasy. W trakcie biegu można podejrzeć docelowe i rzeczywiste tempo oraz różnicę względem wyznaczonego celu. Użytkownik może zarządzać zużyciem baterii przez wyłączanie części funkcji, by np. zaoszczędzić cenne minuty potrzebne do ukończenia treningu. Seria 6 ma powiększone wyświetlacze, ale model 6S wciąż jest zegarkiem dopasowanym do drobniejszej budowy. W serii Fēnix 6 dostępny jest też ładowany energią słoneczną model 6X Pro Solar - specjalna soczewka przy odpowiedniej ekspozycji na słońce może wydłużyć czas pracy baterii o 3 dni. W tym czasie zdążysz wrócić do cywilizacji po ładowarkę.

Fēnix 6S Pro garmin.com/pl (cena: 699,99 euro)

Nowości modowe fit jesienni outdoor i indoor

ASICS GlideRide, 650 zł

Podeszwa o charakterystycznym, kołyskowatym kształcie ma wg producenta sprawiać, że nogi męczą się nawet o 20% mniej, co przekłada się na blisko 2% zaoszczędzonej energii, aby móc biegać dalej lub szybciej.

adidas VRCT Jacket, 399 zł

Bluza z funkcjonalnymi elementami charakterystycznymi dla kurtek. Patche (znaczki na rzepy) można personalizować, wybierając swój wzór na stronie adidas.pl.

Reebok CrossFit Nano 9, 499 zł

Konstrukcja klatki w śródstopiu ma zapewniać stabilność przy podnoszeniu ciężarów, a sprężysta amortyzacja pomagać podczas intensywnych WOD-ów.

Sprawdź także inne artykuły z serii Sprzęt miesiąca4 gadżety dla zabieganych mam oraz Superkomfortowe słuchawki i torby na siłownię


REKLAMA