Sprzęt miesiąca: ciężarki na kostki i nadgarstki

Akcesoria do ćwiczeń mogą wyglądać tak, że chętnie po nie sięgamy, a po treningu wciąż możemy na nie patrzeć.

ciężarki Producent

Hantle i kettle są królami domowej siłowni, ale w strefie wolnych ciężarów zamieszanie robi też inny członek rodziny królewskiej. Ciężarki na nadgarstki i kostki w nowym wydaniu wracają do łask. Kiedyś marsze z obciążeniem były modnym sposobem zrzucania wagi, dziś coraz częściej obciążniki widać na popularnych pilatesowych streamingach. Dodatkowy opór przy każdym ruchu sprawia, że po ściągnięciu ich czujesz się silniejsza. A wcale nie zdejmuje się ich już tak chętnie, bo wyglądają coraz lepiej. Oldskulowe, neoprenowe worki z piaskiem też się sprawdzają. Ale takie np. Bala Bangles, wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu, pokrytej mięciutkim silikonem, nie dość, że wyglądają ładnie (dostępne w całej palecie kolorów), to jeszcze łatwiej je czyścić po wycisku.

Bala, cena: od 200 zł, shopbala.com

Gadżety na sezon zimowy

Aktywna ciąża

Aplikacja Pregnancy Tracking (darmowa dla użytkowników Garmin Connect) wykorzystuje dane ze smartwatcha: pozwala śledzić rozwój ciąży i korzystać z porad dot. aktywności.

Garmin

Butelka w ruchu

Można ją zamocować do ramy roweru, torby czy plecaka. Utrzymuje ciepło do 12 h. Dodatkowo aplikacja wskazuje miejsce darmowego napełniania, np. podczas podróży.

Closca, od 120 zł

Krem dla twardzielek

Krem Extreme Outdoor SPF 50 z naturalnym składem chroni skórę podczas aktywności w trudnych warunkach pogodowych. Odporny na pot.

Manaslu Outdoor, 84,99 zł

REKLAMA