Sport taki jak Ty

Sport pozwala nam stawać się lepszą wersją siebie, dlatego nowa kampania Decathlonu porywa do aktywności nas wszystkie – niezależnie od poziomu zaawansowania, rozmiaru czy potrzeb.

legginsy decathlon fot. materiały prasowe

Sport nie jest tylko dla zawodniczek, siłownia wyłącznie dla najtwardszych, a joga dla tych z gumy. Sport jest dla nas wszystkich i potrafi zaspokoić o wiele więcej potrzeb niż tylko wysmuklenie sylwetki czy zdobywanie medali na zawodach. Zwłaszcza w kobiecym wydaniu przybiera on wiele różnych twarzy. Czasami wysiłek dodaje nam energii, a innym razem pozwala wyciszyć się po przepełnionym wrażeniami dniu, jest sposobem na zatrzymanie się w codziennej gonitwie i bycie ze sobą tu i teraz. Jest możliwością spędzenia czasu z innymi albo odcięcia się od reszty świata. Zadbania o swoje ciało i o umysł. Sport pozwala nam po prostu stawać się lepszymi. Nie tylko na boisku czy trasie, ale też w pracy czy codziennym życiu.

Siła jest kobietą

Aktywność fizyczna jest jednym z filarów zdrowia, więc staramy się, żeby była częścią życia każdej z nas. Jednak warto dążyć do tego, aby żyć aktywnie nie dlatego, że się od nas tego oczekuje, ale dlatego, że to pozwala nam być lepszą wersją siebie - w różnych obszarach życia. Coraz więcej kobiet decyduje się na podjęcie aktywności nie po to, żeby schudnąć albo zmienić się w kogoś kim nie jest, ale wyłącznie dla siebie. Każda kropla potu, dająca potem ogromną satysfakcję i wystrzał endorfin, to praca nad lepszą wersją siebie. Mamy przeróżne motywacje, ale coraz częściej chcemy robić to właśnie dla nas samych i na swoich własnych zasadach. Dlatego sport wygląda inaczej w wykonaniu każdej z nas. Każdej inaczej udaje się łączyć sportowe pasje z codziennym życiem, każda jest na innym poziomie zaawansowania, robi to po swojemu i tak jak lubi. Nie wpisujemy się też w żadne sztywne ramy kanonów piękna i rozmiarów. Na co dzień wypełniamy różne role – często wiele na raz i stawiamy czoła różnorodnym wyzwaniom. Jesteśmy silne, wytrwałe i potrafimy być wielozadaniowe. Sport te cechy w nas umacnia.

legginsy decathlonfot. materiały prasowe

Lepszy sport to lepsza Ty

Na potrzeby kobiet reaguje Decathlon, który wierzy, że sport czyni ich życie lepszym, dlatego nowa kampania producenta sprzętu sportowego zachęca do aktywności nas wszystkie. Pokazuje prawdziwe kobiety i autentyczne sytuacje - jak łapiąc balans na macie próbujemy łapać balans w życiu, jak pewnością ruchów na treningu wzmacniamy pewność siebie na innych płaszczyznach. Bohaterkami kampanii są kobiety o różnych kształtach, rozmiarach, celach i podejściu do sportu.

Hasłem najnowszej kampanii producenta sprzętu i sieci sklepów sportowych Decathlon jest „Lepszy sport to lepsza Ty", a pokazana w niej różnorodność nie jest przypadkowa. Decathlon wierzy, że  każda kobieta może na swój własny sposób czerpać siłę ze sportu i swoimi działaniami dąży do tego, aby wszystkie chciały robić to dla siebie samych.

Decathlon dla każdej kobiety

Marka wspiera kobiety w treningach i realizacji sportowych celów szeroką ofertą ubrań i akcesoriów, które pozwalają uprawiać taki sport jaki chcą i w sposób, który w danej chwili im odpowiada. Dzięki temu mogą zawsze ćwiczyć czując się komfortowo, w zgodzie ze sobą i we własnym stylu, czerpiąc z treningów prawdziwą radość i satysfakcję. Niezależnie od tego czy decydujemy się na spokojny pilates, szalony trening cardio czy zajęcia taneczne. Możemy wybrać swoją ulubioną formę aktywności i dobrać do niej odpowiednie produkty – dopasowane do poziomu zaawansowania czy sylwetki. Dowód? W ofercie Decathlonu znajduje się ponad 120 rodzajów legginsów – m.in. bezszwowe, które zapewniają pełen komfort i swobodę ruchu podczas sesji na macie czy takie z wysokim stanem, które pozwolą ukryć niedoskonałości sylwetki albo elastyczne do niczym nieograniczonego tańca – wszystkie dopasowane do kobiecych potrzeb.

Zobacz również: