[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Smukłe ciało [wideo trening WH]

Trening fat burning pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów i wyrzeźbić smukłą i zgrabną sylwetkę. Przed Tobą skuteczny zestaw ćwiczeń na spalanie tłuszczu.

smukłe ciało wideo trening WH

Opis: Ten trening wykorzystuje proste ćwiczenia równoważne i stabilizacyjne, żeby pomóc Ci ukształtować szczupłe i stabilne ciało. Ważne: staraj się mieć cały czas delikatnie napięty brzuch, tak jakbyś przyciągała pępek do kręgosłupa.

Jak ćwiczyć

Zaawansowana: Wykonaj po 15 powtórzeń każdego ćwiczenia w 3 seriach, pomiędzy seriami zrób około 45 sekund przerwy. Jedyny wyjątek to ćwiczenie nr 4, które jest na czas. Jeżeli jedno ćwiczenie jest najpierw na jedną stronę a potem na drugą - nie rób przerw między stronami.

Początkująca: Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem ten trening również jest dla Ciebie. Wykonaj wtedy po 10 powtórzeń każdego ćwiczenia. Jeżeli tego potrzebujesz, możesz też wydłużyć przerwy.

REKLAMA

REKLAMA

1. Uginanie kolana w oparciu na krześle

Sprzęt: krzesło

Zwróć uwagę: Nie wyginaj pleców w łuk, tylko staraj się utrzymać kręgosłup w neutralnej pozycji. Unieś nogę do takiej wysokości, aby tworzyła jedną linię z ciałem. Uginaj i prostuj ją w kolanie, stabilnie utrzymując resztę ciała bez ruchu.

REKLAMA

2. Mostek w leżeniu

Zwróć uwagę: Napnij mięśnie nóg, złącz stopy ze sobą. Ustaw kręgosłup w neutralnej pozycji i unieś z podłogi miednicę, opierając nogi na piętach. Opuść ją kontrolując ten ruch, czyli nie pozwól, by opadła bezwładnie.

REKLAMA

REKLAMA

3. Wykroki z rękami nad głową

Zwróć uwagę: Stań prosto, stopy rozstaw na szerokość bioder, zaangażuj mięśnie korpusu. Zrób duży krok jedną nogą i zegnij kolana, aż to znajdujące się z tyłu zatrzyma się tuż nad ziemią. Tułów i ręce cały czas trzymaj w pionie, nie przyciągaj barków do uszu. Odepchnij się mocno stopą od podłoża, napnij pośladek i odstaw stopę do pozycji startowej. Wykonaj powtórzenia na prawą następnie na lewą nogę.

REKLAMA

4. Oporowanie w siadzie

Zwróć uwagę: Unieś zgiętą nogę do wysokości talii i zatrzymaj ją w górze. Stawiaj jednocześnie opór ręką i nogą, tak by pozostać bez ruchu. Nie garb się i nie unoś barku do uszu. Wytrzymaj około 20-30 sekund. Powtórz 3 serie na każdą stronę.

REKLAMA

REKLAMA

5. Odwrócone brzuszki

Zwróć uwagę: Trzymając stabilnie tułów, mocno napnij brzuch, przyciągnij kolana w stronę klatki piersiowej i opuść pięty na ziemię.

REKLAMA

6. Unoszenie nogi

Zwróć uwagę: Stań prosto, trzymając całe ciało stabilnie, napnij centrum, pępek delikatnie przyciągnij do kręgosłupa, ściągnij łopatki. Wykonaj powtórzenia na jedną nogę, a następnie od razu powtórz na drugą.

REKLAMA

REKLAMA

7. Kolano do łokcia

Zwróć uwagę: Przyciągnij do siebie łokieć uniesionej ręki i przeciwne kolano, po czym od razu cofnij je do pozycji startowej. Brzuch trzymaj napięty. Powtórz na druga stronę.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij