Słuchawki bezprzewodowe [gadżet miesiąca]

Na treningu ze słuchawkami Teufel Airy Sports TWS muzyka wpada w ucho, a słuchawka z niego nie wypada. Mała rzecz, a cieszy.

Słuchawki Teufel Airy Sports TWS Materiały prasowe

Muzyka potrafi wydobyć z nas na treningu dużo więcej, chyba że kiepski sprzęt wszystko popsuje. Przerabiałam już słuchawki, które się plączą, wypadają, zacinają albo kolidują z okularami. Dlatego zaskoczyło mnie dopasowanie od pierwszego założenia lekkich bezprzewodowych Teufel Airy Sports TWS. Podobnie jak szybkie parowanie i intuicyjna obsługa (sterowanie muzyką i głośnością, wykonywanie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego odbywa się za dotknięciem słuchawki). Etui ładuje słuchawki do pełna w ciągu 2 h (akumulator wystarcza na 3 cykle). Marka Teufel specjalizuje się w głośnikach, więc – jak zapewnia producent – nie będą zawiedzeni ci, których treningi są tak samo intensywne, jak ich miłość do basów.

Teufel Airy Sports TWS

Rzeczy do rzeczy: kosmetyki na aktywne wakacje

Zabezpiecza i orzeźwia

Niewidoczna chłodząca mgiełka do ciała Cooling Invisible Body Mist spF 50 z gamy Lancaster Sun Sport dla aktywnych na świeżym powietrzu. Rozpylana na skórze suchej lub mokrej, chroni przed słońcem i odświeża.

Kosmetyki na aktywne wakacjeMateriały prasowe

Lancaster; 195 zł

Nie spływa, a łatwo się zmywa

Clinique Lash power mascara Long-Wearing Formula to maskara o wysokiej trwałości, sprawdzonej przez nas na niejednym treningu w deszczu i basenie. Łatwo się ją potem zmywa ciepłą wodą pod prysznicem.

Kosmetyki na aktywne wakacjeMateriały prasowe

Clinique; 125 zł

Odświeża bez mycia

Kérastase Fresh Affair to pięknie pachnący, odświeżający suchy szampon, który pozwala uzyskać efekt umytych i odświeżonych włosów. Lekki pojemnik, idealny do spakowania ze sobą na trening albo wyprawę.

Kosmetyki na aktywne wakacjeMateriały prasowe

Kérastase; 119 zł

ZOBACZ TEŻ: Zegarki dla biegaczy [gadżet miesiąca]

REKLAMA