Różowe okularki w wersji smart [gadżet miesiąca]

Gogle pływackie w wersji smart uczynią odbijanie się od ściany do ściany najbardziej ekscytującą podróżą po formę.

Gadżet miesiąca Producent

Form Smart Swim Goggles

Cyferki na basenie mają znaczenie, ale im szybciej płyniemy, tym bardziej rozpływają się w naszej głowie jak w Trójkącie Bermudzkim. Kto nie gubi się w liczeniu basenów, niech pierwszy rzuci kamieniem. Tak, właścicielki smartwatchy mogłyby teraz zacząć puszczać kaczki. Tylko że jeśli próbowałaś kiedyś korzystać z danych na wyświetlaczu, zerkając na nadgarstek podczas treningu, to wiesz, jak to potrafi wybić z rytmu.

Alternatywą dla pływaków jest inny smart gadżet: Form Smart Swim Goggles. Dostarczają niezbędnych statystyk dotyczących treningu, wyświetlając je bezpośrednio przed okiem na jednym z okularów. Podczas pływania w czasie rzeczywistym informują na przykład o długości treningu, częstotliwości pociągnięć, dystansie i czasie pokonania długości. Taka funkcja rodem z filmów sci-fi jest motywująca niczym trener stojący na brzegu. Zwłaszcza że te okularki potrafią też dawać wskazówki poprawiające naszą technikę. Po treningu można zsynchronizować je z aplikacją i zanurzyć się w statystykach, analizując m.in. style, którymi pływasz i jak efektywnie to robisz, czy czas odpoczynków (nie myśl, że ujdzie Ci to na sucho). Takie okularki to świetne wsparcie dla użytkowników torów do szybkiego pływania oraz wszystkich, którzy marzą o triathlonie.

Najlepsze kurtki na deszcz, wiatr, chłód i mrok

Na treningu

Kurtka Impact Run Light Pack WJ03228ER chroni przed wiatrem i deszczem, a w razie poprawy pogody można ją schować do tylnej kieszeni i nosić jak nerkę.

Gadżet miesiącaProducent

New Balance, cena: 399,99 zł

W miejskim ruchu

Wodoodporna, oddychająca i z kieszenią chroniącą tele- fon przez mrozem. Taśma na obwodzie kurtki Lumines odbija światło i pochłania energię UV, którą potem emituje jako źródło światła.

Gadżet miesiącaProducent

Helly Hansen, cena: 2399 zł

Na co dzień

Kultowa marka odzieży na każdą pogodę stworzyła kurtkę Innostus – wersję damską modelu Kulkija dla dzieci. Ciepła, wodoodporna i oddychająca, a do tego można ją w całości poddać recyklingowi.

Gadżet miesiącaProducent

Reima, cena: 899 zł

ZOBACZ TEŻ: Jesienna kurtka do zadań specjalnych [gadżet miesiąca]

Zobacz również:
REKLAMA