Przecieraj szlaki [sprzęt miesiąca]

Nie ma to jak chodzenie własnymi ścieżkami. I to uczucie zostawiania pierwszych kroków na świeżym śniegu! Ale nie ma przyjemności z outdooru bez pewności, że trafi się z powrotem do domu.

Przecieraj szlaki - sprzęt miesiąca Materiały prasowe

Takiego twardziela dobrze mieć przy sobie na każdej wyprawie w nieznane. Polar Grit X Pro ma wytrzymałość na militarnym poziomie, a jego bateria wytrzymuje do 40 godzin treningu w trybie z GPS i aż 100 godzin w trybie oszczędzania energii. Nie zawodzi na szlaku, gwarantując odczyt dokładnej lokalizacji i wskazując drogę powrotną do miejsca startu. Możesz wgrać do niego zaplanowaną w serwisie Komoot trasę i korzystać z nawigacji w terenie w czasie rzeczywistym. Wskazania kompasu ułatwiają nawigację poza utartym szlakiem. Sprawdza się też w roli trenera personalnego, bo rejestruje masę danych, monitorując aktywność na siłowni, trasie biegowej czy wyprawie outdoorowej i poziom regeneracji po tych wyzwaniach.

Polar Grit X Pro, cena: 2299 zł, polar.com/pl

Rzeczy do rzeczy: forma jak na dłoni

Na siłowni

Przecieraj szlaki - sprzęt miesiącaMateriały prasowe

Antypoślizgowe elementy zwiększają pewność chwytu, a miękka wyściółka zmniejsza ryzyko powstania odcisków czy otarć. Mają panele zapewniające wentylację.

Puma, 89 zł

W terenie

Przecieraj szlaki - sprzęt miesiącaMateriały prasowe

Rękawice Etip pozwalają na obsługę ekranów dotykowych, a silikonowa warstwa ogranicza ryzyko wyślizgnięcia się telefonu. Szybko odprowadzają wilgoć, a elastyczny polar (z recyklingu) dogrzewa dłonie.

The North Face, 149 zł

W ringu

Przecieraj szlaki - sprzęt miesiącaMateriały prasowe

Świetnie dopracowane, zaprojektowane w Polsce i szyte ręcznie w Tajlandii rękawice do pracy na worku, na tarczach i podczas sparingów.

Uniq, 629 zł

ZOBACZ TEŻ: Legginsy do ćwiczeń w trakcie menstruacji [gadżet miesiąca]

REKLAMA