[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pozytywna energia od Skechers

Niezależnie od pory roku Marcelina Zawadzka stawia na aktywność fizyczną, pozytywną energię i buty od Skechers, które towarzyszą jej na każdym treningu.

Skechers Marcelina Zawadzka Buty sportowe Skechers.

Prezenterka telewizyjna, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 i modelka już jako dziecko była w ciągłym ruchu. Trenowała jazdę na snowboardzie, uwielbia sporty wodne: kitesurfing, surfing i wakeboarding. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, ciągle szuka nowych, ekstremalnych wyzwań.

Długie spacery i wygodne buty to dwie rzeczy, które zawsze poprawiają mój humor i dodają energii. Żyję w pośpiechu, jednak zawsze znajduję czas na trening. Zakładam moje ulubione Skechersy, włączam muzykę i pędzę przed siebie. To czas tylko dla mnie, moment na poukładanie myśli – wyznaje Marcelina.

Model Skechers GO Flex Walk zapewnia komfort dzięki technologii Goga Mat i Skechers Air-Cooled Memory Foam, a wyjątkowa podeszwa chroni i amortyzuje stopę. Zapewnij sobie dawkę pozytywnej energii podczas treningu dzięki butom Skechers!

Śledźcie Skechers na Facebooku i Instagramie 

Buty sportowe Skechers.

Buty sportowe Skechers.

Buty sportowe Skechers.

Buty sportowe Skechers.

Buty sportowe Skechers.

Buty sportowe Skechers.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij