Poranny rozruch - trening focus-pokus

Będziesz zdziwiona, jak proste ćwiczenia mogą w magiczny sposób wyciszyć Cię i poprawić Twoją koncentrację. Zacznij dzień bez stresu i z umysłem ostrym jak brzytwa.

Trening na skupienie się Motor-Presse Polska

Koniec wakacji to dla wielu z nas powrót do obowiązków i początek realizacji nowych celów. Zacznij dzień tym spokojnym treningiem inspirowanym jogą, żeby przeżyć każdy dzień na pełnych obrotach, ale i na swoich zasadach. To sesja wykorzystująca techniki opanowania oddechu, pełna uważności, ćwiczeń ułatwiających skupienie i poszukiwanie równowagi. Ukoi Twój układ nerwowy, pomoże się zrelaksować i skoncentrować, tak byś przez cały dzień mogła efektywnie myśleć.

REKLAMA

ZAPRASZAMY NA TRENING

Zobacz również:
Sprzęty, które przypominają narzędzia tortur. Niezrozumiały żargon i więcej niepisanych zasad etykiety niż w spa. Uczciwie trzeba przyznać, że siłownia nie zawsze jest przyjaznym i zachęcającym do wstąpienia środowiskiem. Jednocześnie jest jednym z najbardziej wartych regularnego odwiedzania miejsc. Dlatego tym miniprzewodnikiem po siłowni wyposażymy Cię w wiedzę i pewność, która pozwoli Ci poczuć się w klubie jak u siebie i zrozumieć, dlaczego masa ludzi czekała na ich ponowne otwarcie jak dzieci na wymarzone wakacje.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA