[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pokonaj stres cz. 1 [wideo trening WH]

Ten energiczny trening nie tylko pozwoli Ci spalić setki kalorii oraz wyrzeźbić piękną sylwetkę, ale sprawi też, że (już po) poczujesz się wyluzowana i spokojna. Zobacz, jak zwalczyć stres, ćwicząc.

pokonaj stres wideo trening

Opis: Ten trening na pewno będzie dla Ciebie wyzwaniem. Ćwiczenia, z których się składa są bardziej wymagające, ponieważ są eksplozywne (czyli skakane). Ale mamy też coś w zamian - trening będzie krótki, więc powinnaś się wyrobić w 20 minut.

Metoda: Wykonaj po 6 powtórzeń każdego ćwiczenia, jedno po drugim bez przerw. Po wykonaniu wszystkich odpoczywaj około 1,5 minuty. Wykonaj 4 do 5 takich serii. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, wykonaj po 6 powtórzeń każdego ćwiczenia w 4 seriach.

REKLAMA

REKLAMA

1. Start sprinterski

Zwróć uwagę: Mocno odbij się od podłoża nogą postawną i wyskocz pionowo w górę. Wykonaj powtórzenia na prawą a następnie na lewą nogę i przejdź do następnego ćwiczenia.

REKLAMA

2. Pajacyki z przysiadem

Zwróć uwagę: Wykonuj pajacyki z zejściem do przysiadu, kiedy kolana są szeroko. Wykonując przysiad, zachowaj proste plecy i napięty brzuch, kolana kieruj na zewnątrz. Odepchnij się nogami od podłoża i wyskocz w górę. Połącz stopy.

REKLAMA

REKLAMA

3. Przysiad z wyskokiem z rotacją

Zwróć uwagę: Zachowaj proste plecy i napięty brzuch, kolana kieruj na zewnątrz. Wyskocz w górę, odpychając się mocno nogami od podłoża i zmieniając kierunek o 45 stopni. Ponownie wykonaj przysiad i wróć do pozycji początkowej. Powtórz w druga stronę. Każda zmiana to jedno powtórzenie.

 

REKLAMA

4. Wykopy osiołka

Zwróć uwagę: Odepchnij się mocno nogami od podłoża, trzymaj mocno napięty brzuch. Przy wykonywaniu wykopów utrzymaj odcinek lędźwiowy w linii z ciałem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij