[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Płyta DVD - Trenuj z Martą Hennig

Ruszyła sprzedaż DVD z programem fitnessowym Marty Hennig, zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu Next Fitness Star!

Trenuj z Martą Hennig

Autorskie plany treningowe Marty Hennig, znajdujące się na tej płycie, pomogą Ci w zaledwie 4 tygodnie poprawić kondycję, wzmocnić mięśnie, a dzięki temu mieć lepszą sylwetkę i jędrne ciało.

Treningi składają się z ćwiczeń wielostawowych, które angażują całe Twoje ciało. Dzięki odpowiedniej intensywności popracujesz nad kondycją, jednocześnie spalając sporo kalorii.

Trening dla początkujących to połączenie ćwiczeń wzmacniających z wysiłkiem aerobowym. Ten trening jest dla Ciebie, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, masz więcej niż 50 lat lub wracasz do treningów po dłuższej przerwie. 

Zauważysz, jak z treningu na trening zacznie Ci się poprawiać wytrzymałość i figura. Wykonuj trening regularnie przynajmniej 3 razy w tygodniu, bo to zagwarantuje Ci najlepsze efekty.

Trening dla zaawansowanych bazuje na interwałach. Jest przeznaczony dla tych z Was, które cieszą się lepszą kondycją. Mocne tempo pomoże Ci spalić sporo kalorii, a odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią i ujędrnią całe Twoje ciało.

 

 

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij