Płyta DVD - Trenuj z Martą Hennig

Ruszyła sprzedaż DVD z programem fitnessowym Marty Hennig, zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu Next Fitness Star!

Trenuj z Martą Hennig

Autorskie plany treningowe Marty Hennig, znajdujące się na tej płycie, pomogą Ci w zaledwie 4 tygodnie poprawić kondycję, wzmocnić mięśnie, a dzięki temu mieć lepszą sylwetkę i jędrne ciało.

Treningi składają się z ćwiczeń wielostawowych, które angażują całe Twoje ciało. Dzięki odpowiedniej intensywności popracujesz nad kondycją, jednocześnie spalając sporo kalorii.

Trening dla początkujących to połączenie ćwiczeń wzmacniających z wysiłkiem aerobowym. Ten trening jest dla Ciebie, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, masz więcej niż 50 lat lub wracasz do treningów po dłuższej przerwie. 

REKLAMA

Zauważysz, jak z treningu na trening zacznie Ci się poprawiać wytrzymałość i figura. Wykonuj trening regularnie przynajmniej 3 razy w tygodniu, bo to zagwarantuje Ci najlepsze efekty.

Trening dla zaawansowanych bazuje na interwałach. Jest przeznaczony dla tych z Was, które cieszą się lepszą kondycją. Mocne tempo pomoże Ci spalić sporo kalorii, a odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią i ujędrnią całe Twoje ciało.

 

Zamów teraz

 

 

Zobacz również:
Okulary HTC Vive Flow lekko, łatwo i przyjemnie przenoszą w wirtualną rzeczywistość, która pomaga realnie się zrelaksować.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA