Realny relaks: okulary HTC Vive Flow [gadżet miesiąca]

Okulary HTC Vive Flow lekko, łatwo i przyjemnie przenoszą w wirtualną rzeczywistość, która pomaga realnie się zrelaksować.

Gadżet miesiąca Producenci

Wirtualna rzeczywistość nie jest już niedostępną technologią, o której tylko czytamy. Dziś każdy może jej doświadczać. I wcale nie za pomocą hełmu VR czy potężnego headsetu, w którym wygląda się jak połączenie Robocopa z szefem zespołu F1. Okulary HTC Vive Flow są kolejnym etapem ewolucji technologii VR: to niewielkie urządzenie (waży niecałe 200 g), które można zabrać ze sobą wszędzie, by zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości, grać w gry czy oglądać filmy, mając wrażenia ekranu sali kinowej. Wystarczy podłączyć je do powerbanku i smartfona (który zastępuje też kontrolery) i oddać się w całości medytacji czy rozrywce.

HTC Vive Flow

  • cena: 2699 zł
  • znajdziesz na: x-kom.pl

Warstwa podstawowa: bielizna sportowa

Na siłownię

Ultralekkie bokserki Energizer 4.0 LT szybko odprowadzają pot, eliminują uczucie przegrzania i minimalizują ryzyko wychłodzenia w trakcie odpoczynku.

Gadżet miesiąca Producenci

X-Bionic

Na matę

Figi kompresyjne z wysokim stanem, z efektem wsparcia i podtrzymania podczas najbardziej intensywnych treningów. Wewnątrz mają bawełnianą podszewkę.

Gadżet miesiąca Producenci

Oysho

Na skitury

Tkanina Dryarn „oddycha” lepiej niż poliester i izoluje od zimna lepiej niż wełna. Bezszwowa konstrukcja zapobiega otarciom na długich wyprawach.

Gadżet miesiąca Producenci

Dynafit

ZOBACZ TEŻ: Jesienna kurtka do zadań specjalnych [gadżet miesiąca]

Zobacz również:
REKLAMA