[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mini obwód. Trening całego ciała [wideo trening WH]

Jednym z warunków postępów na drodze walki o wspaniałą sylwetkę jest dobra kondycja. Ten trening zapewni Ci sprawność, która przyda się przy bardziej wymagających treningach.

mini obwód Mini obwód

Opis: Trening składa się tylko z 4 ćwiczeń w formie obwodu. Dzięki niemu zadbasz o stabilizację i siłę całego ciała.

Metoda: Wykonaj po 10 powtórzeń każdego ćwiczenia, wyjątek stanowi ćwiczenie 4, które jest na czas. Wykonaj po kolei ćwiczenia 1,2,3,4 następnie powtórz wszystko 3 razy.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, wykonaj tylko po 6-8 powtórzeń każdego ćwiczenia. Po kolei: pierwsze ćwiczenie, drugie, trzecie i czwarte. Powtórz całość 3 razy. Między seriami zrób sobie około 45 sekund przerwy.

REKLAMA

REKLAMA

1. Przestawianie rąk w pozycji deski

Zwróć uwagę: Ustaw się w pozycji jak do pompki, opierając dłonie pod barkami. Od pięt po czubek głowy Twoje ciało powinno znajdować się w jednej prostej linii. Przestaw najpierw jedną, a potem drugą rękę kilka centymetrów na zewnątrz. Następnie przestaw je tak, by były bliżej siebie.  Wykonaj 10 powtórzeń: szeroko i wąsko to jedno powtórzenie.

REKLAMA

2. Podciąganie biodra na stopniu

Jeżeli nie masz stepu, możesz stanąć na stołeczku lub na stopniu. 
Zwróć uwagę: Stań bokiem do stopnia, ustaw jedną nogę na podwyższeniu, a zewnętrzną opuść poza jego krawędzią. Podciągnij biodro nogi znajdującej się obok stopnia do góry, nie zmieniając ułożenia reszty ciała. Opuść nogę, aż miednica znów ustawi się w poziomie. Wykonaj 10 powtórzeń na jedną stronę a następnie na drugą - to jedna seria.

REKLAMA

REKLAMA

3. Przysiad z wyskokiem

Zwróć uwagę: Cofając biodra i utrzymując proste plecy, zejdź do przysiadu. Z niskiej pozycji wyskocz jak najwyżej, wyląduj miękko i od razu zejdź do kolejnego przysiadu. Wykonaj 10 powtórzeń.

REKLAMA

4. Naprzemienne unoszenie kolan i rąk

Zwróć uwagę: Wyprostuj się, patrz przed siebie. Unieś jednocześnie kolano do poziomu bioder, przeciwną rękę przed sobą, a drugą w bok do poziomu barków. Opuść ręce i nogę. Od razu powtórz przeciwną nogą, zmieniając też ręce. Wykonaj naprzemiennie 10 powtórzeń na każdą stronę.

Powtórz ćwiczenia od 1 do 4 jeszcze 3 razy.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij