[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Metamorfoza Aleksandry: 38 kg mniej! [skuteczne odchudzanie]

Nasza Czytelniczka Aleksandra Wróbel schudła prawie 40 kilogramów! Jak udało jej się zrzucić zbędny balast? Postawiła na zdrowy styl życia: regularną aktywność i zbilansowaną dietę. Poznaj jej patent na skuteczne odchudzanie i przekonaj się, że chcieć to móc.

Klub Bez Balastu, odchudzanie, metamorfoza fot. Tomasz Woźny

Przestała wierzyć, że tuszę ma w genach i wzięła sprawy w swoje ręce. Zmieniła złe nawyki, pokochała zdrową kuchnię i sport. Zrzuciła prawie 40 kg. Teraz wie, że może wszystko.

Zmiana

REKLAMA

Odkąd pamiętam, byłam gruba i myślałam, że to rodzinne. Aż zaczęłam sobie uświadamiać, że mogę coś z tym zrobić. Najpierw mało ćwiczyłam i mało jadłam (głównie cięłam kalorie). Szybko zrzuciłam 20 kg. Wróciłam do starych nawyków i wróciły kilogramy.

Za drugim razem małymi krokami wdrażałam zdrowy tryb życia. Kupiłam orbitrek i zaczęłam regularnie ćwiczyć. Najpierw 0,5 h, potem coraz dłużej. Dołożyłam ćwiczenia z internetu. Teraz robię dużo treningu siłowego, wcześniej więcej kardio – na spalanie. Uwielbiam jeździć na rolkach i po prostu wybieram aktywności, które sprawiają mi przyjemność.

fot. Tomasz Woźny

wzrost Oli: 167 cm

Styl życia

W wakacje, mając więcej czasu, zaczęłam się interesować zdrową dietą. Zredukowałam tłuste potrawy (głównie fast foody i czipsy), wprowadziłam zdrowsze zamienniki, dużo owoców, warzyw i nabiał. Patrzyłam, jak reaguje organizm.

Od roku trzymam wagę, ale nie patrzę tylko na nią. Kiedyś moim celem było 55 kg, ale teraz wiem, że źle bym wyglądała i nie byłoby to zdrowe. Wolę ważyć więcej i mieć mięśnie, niż wyglądać na wychudzoną. Nie od razu wszystko wiedziałam, ale dużo czytałam i sprawdzałam metodą prób i błędów.

Nagroda

W końcu lubię siebie. Czuję się atrakcyjniejsza. Zyskałam lepszy wygląd, samopoczucie i zdrowie. Mam idealne wyniki badań. Zdrowe odżywianie weszło mi w krew, tak samo ruch. Kocham jeść, ale zdrowo jeść. Pokazuję wszystkim, że zdrowe odżywianie jest OK.

WH 03/2016 

 

Jeśli Tobie też udało się pozbyć zbędnych kilogramów, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dowiedz się więcej o Klubie Bez Balastu.

Najciekawsze historie naszych Czytelniczek przedstawimy na łamach Women's Health! 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij