Marta Kruk ruszyła w trasę treningową po Polsce

Ambasadorka marki PUMA i bohaterka majowego WH – Marta Kruk – ruszyła w kolejną trasę treningową po Polsce. Jej cel? Zmotywować jak najwięcej osób do zdrowego trybu życia. 

Codziennie Fit Tour x She Moves Us fot. materiały prasowe PUMA

Kto jak kto, ale Marta Kruk potrafi dać kopa do działania. Nasza okładkowiczka to istny wulkan energii, który w ciągu ostatnich lat zmotywował do ćwiczeń tysiące kobiet. Teraz, dzięki specjalnej trasie treningowej Codziennie Fit Tour x She Moves Us, Ty też możesz dołączyć do tego grona. Niezależnie od tego, czy siłka jest Twoim drugim domem, czy też znowu zaczynasz od poniedziałku, trening pod okiem Marty da Ci motywacyjnego kopa na dłuuugi czas.

W ramach zachęty publikujemy krótki wywiad z Martą, którego udzieliła tuż przed startem trasy. Poniżej znajdziesz też szczegóły dotyczące trasy.

Marta, kogo zapraszasz na trening?

Wszystkich! Bez względu na to, czy ćwiczysz regularnie i masz formę życia, czy dopiero zaczynasz. Trasa treningowa jest dla każdego niezależnie od poziomu, wieku i doświadczenia. Tutaj każdy jest mile widziany! Ba: jak tylko przekroczysz próg sali, to przekonasz się o tym na własnej skórze: drużyna CF jest przekochana i istnieje duża szansa, że wyjdziesz z nowymi znajomymi!".

Głównym punktem programu jest oczywiście Twój trening. Czy przygotowałaś coś specjalnego?

Oczywiście! Zawsze staram się projektować moje treningi w taki sposób, by pracowało całe ciało. W tym wypadku nie będzie inaczej. Przygotowuję trening skupiający się na wzmacnianiu, ale nie zabraknie też elementów cardio. Ten trening pozwoli wzmocnić ciało, ujędrnić sylwetkę oraz podnieść poziom sportowy. Ale przede wszystkim zadbam o dobrą zabawę!".

Co zabrać ze sobą na trening?

Z pewnością przyda się wygodny strój i sportowe buty – a całą resztą zajmę się ja".

Codziennie Fit Tour x She Moves Usfot. materiały prasowe PUMA

Codziennie Fit Tour x She Moves Us  – szczegóły

Na uczestników trasy czeka nie tylko trening z Martą Kruk, ale też specjalna strefa treningowa z wyzwaniem od marek PUMA i Martes Sport. Chętne osoby będą mogły nie tylko sprawdzić swoją kondycję, ale też spróbować pobić rekord Marty!

Wyzwanie będzie polegało na poprawnym wykonaniu 3 zestawów ćwiczeń przygotowanych przez Martę w jak najkrótszym czasie. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

Na osoby biorące udział w wydarzeniu czeka też strefa kreatywna, w której będzie można zrobić zdjęcia i odpocząć po treningu. W ramach zachęty możemy zdradzić, że Women's Health, jako partner medialny, przygotowało w niej kilka niespodzianek dla uczestników. 

Codziennie Fit Tour x She Moves Usfot. materiały prasowe PUMA

Jakby tego było mało, każdy uczestnik Codziennie Fit Tour x She Moves Us otrzyma pakiet powitalny, składający się z:

 • worka sportowego PUMA
 • bidonu Martes Sport
 • kosmetyku Vianek
 • zdrowego batona Krukam
 • zdrowej przekąski Nice To Fit You
 • kodu rabatowego na diety dr Lifestyle

Daty i miasta

Wydarzenie odbyło się już w dwóch miastach. Następne na liście są:

 • 14.05 – Lublin
 • 15.05 – Warszawa (sold out)
 • 21.05 – Gdańsk
 • 22.05 – Poznań
 • 28.05 – Łódź
 • 29.05 – Finał trasy we Wrocławiu

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://sklep.codzienniefit.pl/tour/