Legginsy - przegląd najciekawszych i najwygodniejszych modeli

Kiedyś liczył się luz i rządziły spodnie dresowe. Dzisiaj synonimem swobody bez ograniczeń są legginsy. To już nie ciasne getry, a ultrawygodna, funkcjonalna i dopasowana do potrzeb dyscypliny odzież.

legginsy producent

Bez naciągania

Konstrukcja pasa zabezpiecza przed przemieszczaniem się legginsów podczas ćwiczeń. Rozmieszczenie szwów zapobiega obcieraniu. Materiał jest nasycony minerałami, by zwrócić część energii generowanej przez mięśnie. Plus kieszonka na telefon.

Under Armour Rush Tonal Leg (339,99 zł)

legginsyproducent

Wsparcie na treningu

Te legginsy do treningów w studiu mają strefy stopniowanej kompresji, odpowiadające potrzebom specyfiki ruchu kobiecego ciała. Połączenie wsparcia i pełnej swobody ruchów to +10 do pewności siebie na treningu.

Adidas Formotion Sculpt (399 zł)

legginsyproducent

Druga skóra

Na macie nic nie może Cię rozpraszać, dlatego legginsy do jogi to uosobienie komfortu. Minimalistyczny krój, miękki materiał dający poczucie jedności z ciałem i pełne krycie w każdej asanie.

JOY in me, Unity 7/8 (279 zł)

legginsyproducent

Na długi dystans

Klasyczne tighty dla biegaczek. Mają kieszenie na wszystko, co niezbędne na trasie (w tym żele), zewnętrzny sznurek, który dodatkowo zabezpiecza przed zsuwaniem, elementy odblaskowe i suwaki na nogawkach. Materiał dający elastyczność i wsparcie.

Nike Epic Faster Run Division (309 zł)

legginsyproducent

Podążając za ruchem

Legginsy ze wsparciem strategicznych miejsc, które podążają za ruchem. Jak deklaruje producent, materiał wykorzystujący technologię Motion SenseTM spręża się podczas obciążających ruchów i rozpręża podczas tych spokojnych. Wow.

Reebok Puremove Motion Sense (379 zł)

legginsyproducent

Wygoda

Bieganie to często wychodzenie poza strefę komfortu, ale ubranie powinno być maksymalnie wygodne. Bezszwowe tighty z wysokim stanem świetnie przylegają do ciała, ale nie ograniczają ruchów, więc można w nich też swobodnie ćwiczyć. I obowiązkowo: odblaski.

ASICS Sakura seamless tight (275 zł)

ZOBACZ TEŻ: Spodnie z szerokimi nogawkami - z czym je nosić?

Zobacz również:
REKLAMA