Legginsy do ćwiczeń w trakcie menstruacji [gadżet miesiąca]

Legginsy do ćwiczeń w trakcie menstruacji to kolejny element kampanii adidas Watch Us Move, która wspiera kobiety w sporcie.

legginsy menstruacyjne Producent

Akcja Stay in play to odpowiedź marki adidas na badania, pokazujące, że miesiączka to wciąż temat tabu. Nawet co czwarta dziewczyna rezygnuje z uprawiania sportu w okresie dojrzewania, a jednym z powodów są obawy przed przeciekaniem w trakcie okresu. Legginsy TechFit Period Proof to kolejny element kampanii adidas Watch Us Move, która ma wspierać wszystkie kobiety w sporcie. Dobrze przylegają do ciała w ruchu i mają specjalną wkładkę, chroniącą przed przeciekaniem, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas miesiączki.

Bikery TechFit Period Proof cena: 179 zł; adidas.pl

Rzeczy do rzeczy: forma Made in Poland

Wrzuć na luz

gadżet miesiącaProducent

Uszyte przez polską markę z włoskiej bawełny kimono Breathe deep jest stworzone do medytacji lub do uważnej codzienności.

JOY in me; 489 zł

Ruszaj się swobodnie

gadżet miesiącaProducent

Szyte w Polsce spodnie dresowe z bawełny organicznej (dzianina wykonana w Polsce ma certyfikat GOTS) z dodatkiem hempu – na nie tylko sportowe okazje.

NAGO; 289 zł

Wzmocnij się

gadżet miesiącaProducent

Polska marka PeachPerfect stawia na pełne kolorów materiałowe gumy do ćwiczeń, obciążniki na kostki i inne akcesoria fitnessowe.

PeachPerfect; 55zł

ZOBACZ TEŻ: Buty do biegania z recyklingu [gadżet miesiąca]

REKLAMA