[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Dostęp do aplikacji SWEAT Kayli Itsines: 30 dni za darmo

Chcesz dołączyć do 30-milionowej armii dziewczyn ćwiczących z Kaylą?

Women's Health daje Ci miesięczny dostęp do najbardziej kasowego produktu Appstore w kategorii zdrowie i fitness: aplikacji SWEAT. W apce znajdziesz zabójczo skuteczne treningi Australijki, a także ponad 400 przepisów, które pokochają zarówno Twoje mięśnie, jak i podniebienie.

Aplikacja jest dostępna na iOS i Android

Link do aplikacji w AppStore.

Link do aplikacji w Google Play

REKLAMA

 

Kod promocyjny: WHXKayla2019PO

Warunki promocji

Promocja umożliwia jednomiesięczny darmowy dostęp do aplikacji SWEAT, do wykorzystania od 8 marca 2019 r. do 8 sierpnia 2019 r. Oferta nie dotyczy osób już korzystających z wersji testowej aplikacji, z aktywną subskrypcją lub niedawno z niej wypisanych, jednak pozostających w bieżącym okresie rozliczeniowym. Kod promocyjny należy wpisać na stronie internetowej join.sweat.com – w terminie określonym powyżej. Więcej informacji jak skorzystać z promocji na stronie support.sweat.com/hc/en-us/articles/360000382635-promotional-codes

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij