[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Klub Bez Balastu: metamorfoza Joanny

Zastanawiasz się, jak skutecznie schudnąć? Przedstawiamy Joannę Kurasz, 28-letnią mamę dwójki dzieci, która zrzuciła 18 kilogramów w 1,5 roku. Jak? Okazuje się, że bieganie i odchudzanie idą ze sobą w parze.

Klub Bez Balastu

Zmiana

Moje ciało po ciążach bardzo się zmieniło. W lustro nie mogłam patrzeć, gdy wskazówka wagi pokazała 72 kg, a ubrania w rozmiarze 40 stały się za małe. Najgorsze było, gdy stawałam przed pełną szafą i po prostu nie miałam w co się ubrać – ulubione rzeczy były za małe.

REKLAMA

Czułam się mało atrakcyjnie, z dwójką małych dzieci siedziałam sama całe dnie. Nawet nie miałam ochoty spotykać się ze znajomymi – znali mnie zupełnie inną. Przyszła wiosna, a wraz z nią postanowienie, że coś trzeba z tym zrobić. Postanowiłam jak moi bracia – biegać. Skoro oni mogą, to dlaczego nie ja!?

Styl życia

Po 1 km miałam dość, wróciłam do domu i postukałam się w głowę, ale 2 dni później znów wyszłam, przebiegłam 100 m więcej. I tak co drugi dzień. Szło coraz łatwiej: po miesiącu mogłam przebiec 5 km, a waga pokazała 3 kg mniej. Z bieganiem przyszła odpowiednia dieta. Bez słodyczy, smażenia. Posiłki co 3 h, małymi porcjami. Piekarnik i parowar stały się moimi sprzymierzeńcami.

Zobacz nasz Poradnik dla początkujących biegaczy i zakochaj się w bieganiu!

Wykryta u mnie rok temu niedoczynność tarczycy sprawia, że czasem metabolizm zwalnia, a samopoczucie i zmęczenie nie pozwala na nic. Mimo to biegam, jeżdżę na rowerze, rolkach, ćwiczę w klubie razem z innymi kobietami, które chcą zmienić swoje życie.

Nagroda

Czuję się po prostu zdrowsza i szczęśliwsza. Dziś ważę mniej niż w czasach szkolnych, jestem bardziej pewna siebie, uśmiechnięta i otwarta na ludzi. Pokonałam biegiem 3000 km, uczestniczyłam w kilkudziesięciu zawodach: od 5 do 21 km. Wiosną przede mną pierwszy maraton.

Od naszego spotkania z Asią minęło już trochę czasu, ale napisała nam ostatnio, że wskazówka na wadze się nie zmienia, wciąż biega, jeździ na rowerze i na rolkach (zimą na łyżwach). Jej córki podrosły, więc dziewczyny mają jeszcze więcej możliwości do wspólnej aktywność i zabawy.

 

Jeśli Tobie też udało się pozbyć zbędnych kilogramów, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dowiedz się więcej o Klubie Bez Balastu.

Najciekawsze historie naszych Czytelniczek przedstawimy na łamach Women's Health!

 

WH 01/2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij