[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Klub Bez Balastu: metamorfoza Iwony

Iwona Szczypek mając 28 lat postanowiła uzależnienie od słodyczy zamienić w nawyk ćwiczeń, dzięki czemu  zrzuciła aż 26 kilogramów. Fitness tak ją wciągnął, że rozpoczęła nawet kurs na instruktora. Zobacz metamorfozę Naszej Czytelniczki i poznaj jej sposób na skuteczne odchudzanie.

Klub Bez Balastu, odchudzanie, metamorfoza

Zmiana

Studia, praca, niezdrowe jedzenie, w biegu sięgałam po cokolwiek, najczęściej po słodkie. Kompletny brak regularnych posiłków, diety cud, głodówki, tabletki „wspomagające” odchudzanie; przez efekt jo-jo nabierałam coraz więcej kilogramów.

REKLAMA

Zajadałam stres, którego mi nie brakowało. „Zajadać” to naprawdę eleganckie określenie: w efekcie ważyłam prawie 100 kg. Chciałam schudnąć dla siebie, by lepiej się czuć, być ładniejszą, sprawniejszą, zdrowszą – przede wszystkim psychicznie – i pokazać wszystkim, że można.

Styl życia

Wprowadziłam wszelkie formy aerobiku jako obowiązek, który sprawia mi przyjemność. Ograniczyłam pieczywo i ziemniaki, zdecydowanie zwiększyłam ilość zjadanych produktów białkowych i warzyw (poznaj 7 warzyw bogatych w białko). Piekę w piekarniku, kombiwarze, eksperymentuję. Poznaję nowe owoce i warzywa.

Nagroda

Pomijając walory estetyczne, o których słyszę od wszystkich dookoła, najistotniejsze w mojej zmianie jest zdrowie, i to zdrowe uzależnienie od dobrych nawyków. A fakt, że im jestem starsza, tym lepiej wyglądam – skromnie rzecz ujmując – też jest pozytywnym doznaniem. I dość zobowiązującym.

Ostatnio z Iwoną widziałyśmy się półtora roku temu, ale doszły nas słuchy, że wciąż wygląda świetnie. Z powodzeniem pracuje jako instruktorka fitness. "To moja pasja" – dodaje.

 

Jeśli Tobie też udało się pozbyć zbędnych kilogramów, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dowiedz się więcej o Klubie Bez Balastu.

Najciekawsze historie naszych Czytelniczek przedstawimy na łamach Women's Health! 

 

WH 02/2014  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij