[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Klub Bez Balastu: metamorfoza Eweliny

Jak schudnąć 28 kg bez efektu jojo? Jaki jest sposób na bezpieczne i skuteczne odchudzanie? Poznaj inspirującą historię Eweliny Sochy i zobacz, jak zdrowa dieta i regularne ćwiczenia odmieniły jej życie.

Klub Bez Balastu, odchudzanie, metamorfoza

Było tak: rocznik '86, waga 86 kg i zadyszka przy wchodzeniu po schodach. Dziś: drobna 28-latka, która zrzuciła 28 kg i bez problemu wspina się na szczyty Tatr. Ona chodzi w góry, a waga schodzi w dół.

Zmiana

REKLAMA

Nadwaga utrudniała mi codzienne czynności. Przestałam się sobie podobać i wydawało mi się, że tym bardziej nie byłam atrakcyjna dla innych. Do tego doszły problemy zdrowotne – głównie zgaga, która nie dawała mi spać. Kiedy waga pokazała 86 kg, postanowiłam zmienić złe przyzwyczajenia.

Styl życia

Stopniowo ograniczałam słodycze i posiłki po 18-tej. Zrezygnowałam z jasnego pieczywa, ziemniaków, tłuszczów. Dodałam do diety dużo produktów białkowych, warzyw, owoców i gotowane mięso. Piłam sporo wody. Na słodycze, które uwielbiałam, pozwalałam sobie sporadycznie.

Kupiłam rowerek stacjonarny – zaczęłam od 5 km, co 3 tygodnie zwiększałam dystans o 1 km (sprawdź nasz trening an rowerze stacjonarnym). Treningi zaczynałam od jazdy na rowerze, później ćwiczenia ABS i rozciąganie. Latem dokładałam nordic walking, a rower stacjonarny zamieniałam na górski. Teraz bez problemu pokonuję 3000 km rocznie na rowerze i potrafię w ciągu dnia przejść 20 km po górach.

Nagroda

Czuję się bardziej atrakcyjna, częściej się uśmiecham, mam więcej chęci do działania na wszystkich płaszczyznach życia. A zgaga? Bez żadnych leków zapomniałam o tej dolegliwości.

 

Jeśli Tobie też udało się pozbyć zbędnych kilogramów, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dowiedz się więcej o Klubie Bez Balastu.

Najciekawsze historie naszych Czytelniczek przedstawimy na łamach Women's Health!

 

WH 05/2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij