Kayla Itsines: ćwiczenia na ramiona - trening bez sprzętu [wideo]

Pięknie wyrzeźbione ramiona i seksowne plecy nie spadają z nieba. Ale też nie są kosmicznie nieosiągalne. Ekspresowy trening bez sprzętu z królową Instagramu Kaylą Itsines pomoże Ci osiągnąć ten fitnessowy cel.

Do wykonania treningu pokazanego w powyższym filmiku nie potrzebujesz żadnego sprzętu, więc wykonasz go bez problemu w domu czy w parku. To kolejny zestaw ćwiczeń opracowany przez gwiazdę styczniowej okładki Women’s Health – Kaylę Itsines. O skuteczności jej treningów chyba nie musimy Cię już przekonywać. Jeśli z natury jesteś jednak niedowiarkiem, zerknij na jej instagramowy profil i zobacz zdjęcia metamorfoz dziewczyn, które trenują z Kaylą. Daj z siebie wszystko, nie zapominaj o poprawnej technice, a efekty zachwycą nie tylko Ciebie. Do roboty!

REKLAMA

1. Pompka szwedzka z pulsowaniem

Liczba powtórzeń: 10

Oprzyj dłonie z wyprostowanymi rękami na krześle za Tobą, ustawiając je w jednej linii z barkami. Nogi wyciągnij przed siebie i oprzyj pięty na podłodze. Opuść ciało w kierunku podłoża, aż ręce w łokciach zegną się do 90 stopni i wykonaj podwójne pulsowanie. Następnie wyprostuj powoli ręce, wracając do pozycji wyjściowej.

2. Pompka z leżenia

Liczba powtórzeń: 15

Połóż się na brzuchu, twarz skieruj do podłoża, a pięty – rozstawione na szerokość bioder – do góry. Wyciągnij wyprostowane ręce przed siebie. Następnie przyciągnij je do siebie. Ustaw dłonie na szerokości ramion. Unieś się do góry, prostując ramiona, aż Twoje ciało znajdzie się w linii prostej od kostek po głowę. Opuść się, uginając łokcie, aż położysz się znów na brzuchu. Wyciągnij ręce przed siebie.

3. Z deski do pompki

Liczba powtórzeń: 12 na stronę

Ustaw się w pozycji jak do pompki. Ugnij jedną rękę i oprzyj się na przedramieniu. Następnie ugnij drugą i obniż całe ciało, opierając się na przedramionach. Wytrzymaj parę sekund w pozycji deski, pamiętając o prostych ramionach, mocnym brzuchu i obniżonej pupie. Unieś się znów do pozycji pompki, prostując po kolei ręce.

Już jesteś po. Brawo!

Chcesz więcej? Wypróbuj pozostałe treningi z Kaylą:

Zobacz również:
Trzymaj formę również zimą. Snowboard i narty to nie jedyne sporty, które możesz uprawiać, kiedy za oknem pada śnieg. Nie musisz organizować dużej wyprawy na stok, żeby aktywnie spędzić trochę czasu ze znajomymi i rodziną. Znajdź lodowisko w okolicy i razem ślizgajcie na zdrowie. Oto lista powodów, dla których warto jeździć na łyżwach.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA