[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Kayla Itsines: ćwiczenia na płaski brzuch - trening bez sprzętu [wideo]

Marzy Ci się płaski brzuch? Nie słuchaj tych, którzy mówią, że sześciopak robi się w kuchni. To połowa prawdy. Jedynie odpowiednia dieta w połączeniu z regularnym treningiem zapewni efekty. Wypróbuj zestaw ćwiczeń na płaski brzuch opracowany przez Kaylę Itsines – królową Instagramu i fitnessową wymiataczkę.

Nawet jeśli jesteś szczupła, możesz mieć problemy z brzuszkiem. To właśnie w okolicach pępka najchętniej odkłada się zbędny tłuszczyk. Aby się go pozbyć, musisz zaatakować naprawdę mocno. Specjalne dla Czytelniczek WH Kayla Itsines opracowała błyskawiczny trening na płaski brzuch. Nie potrzebujesz do niego żadnego sprzętu, więc wykonasz go bez problemu w domu.

 

REKLAMA

1. Brzuszki

Liczba powtórzeń: 10

Połóż się na plecach, dłonie spleć za głową. Nogi ugnij w kolanach i biodrach. Stopy ułóż płasko na podłożu. Inicjując ruch mięśniami brzucha, oderwij od podłoża po kolei: głowę, barki i górną i dolną część pleców, aż uniesiesz się do siadu. Wróć do pozycji początkowej, kładąc się z powrotem – kręg po kręgu – na macie.

Ręce trzymaj ciągle zaplecione za głową lub zgięte w łokciach, ułożone przy korpusie.

Tak, tak, wiemy brzuszki (przez fitnessowych purystów nazywane spięciami brzucha) to klasyka, więc pewnie wiesz mniej więcej jak je wykonywać. Ale w tym ćwiczeniu naprawdę bardzo ważna jest odpowiednia technika, więc zobacz, jak poprawnie wykonywać spięcia brzucha.

2. Unoszenie wyprostowanych nóg

Liczba powtórzeń: 15

Połóż się na plecach. Wyprostuj i złącz nogi. Oderwij łopatki od podłogi. Ręce podłóż pod biodra. Wyprostowane i złączone nogi unoś dynamicznie do góry tak, aby palce stóp znalazły się na wysokości Twojej głowy, odrywając pośladki i dolną część lędźwiową kręgosłupa od podłogi. Następnie powoli opuszczaj nogi, aż znajdą się tuż nad podłożem (nie opuszczaj ich do końca!).

3. Rowerek

Liczba powtórzeń: 20 na stronę

Połóż się na plecach. Dłonie załóż za głowę. Inicjując ruch mięśniami brzucha, oderwij od podłoża głowę, barki i górną część pleców. Wyprostowane i złączone nogi oderwij od podłogi. Naprzemiennie uginaj jedną i druga nogę w kolanie i przyciągaj ją do klatki, jednocześnie wykonując skośne spięcia brzucha. Łokciem sięgaj do przeciwległej nogi.

Koniec! Brawo Ty!

Wciąż Ci mało? Wypróbuj pozostałe treningi z Kaylą!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij