[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
14OCEŃ
3.1

Kayla Itsines: ćwiczenia na nogi - trening bez sprzętu [wideo]

Kayla Itsines – gwiazda Instagramu, z którą ćwiczą miliony kobiet na całym świecie specjalnie dla Czytelniczek WH przygotowała błyskawiczny trening bez sprzętu. Przed Tobą ćwiczenia na nogi i zgrabną sylwetkę. Do dzieła!

Przed Tobą ekspresowy trening na piękne nogi. Nie potrzebujesz do niego żadnego sprzętu, więc wykonasz go bez problemu w domu lub w parku. Specjalne dla czytelniczek WH ten zestaw ćwiczeń opracowała Kayla Itsines – dziewczyna, która swoją pasją do fitnessu zaraziła już miliony osób na świecie. Jeśli się do niego przyłożysz, szybko zobaczysz efekty. Nie wierzysz? To zajrzyj na profil Kayli  i zobacz niesamowite metamorfozy dziewczyn, które już z nią ćwiczą. To jak, gotowa?

1. Przysiady sumo z wyskokiem

REKLAMA

Liczba powtórzeń: 15

Przysiad sumo różni się od klasycznego szerszym rozstawieniem nóg. Stań prosto, rozstaw stopy o wiele szerzej niż na szerokość bioder (palce stóp skierowane na zewnątrz). Wypchnij biodra do tyłu i ugnij kolana, aż obniżysz się co najmniej do ich wysokości. Podczas schodzenia złącz dłonie na wysokości klatki piersiowej, ramiona trzymając równolegle do podłoża (jak podczas modlitwy). Dynamicznie wyskocz do góry. Cały czas trzymaj napięte pośladki i mocny brzuch oraz proste plecy i opuszczone ramiona.

2. Burpee (krokodylki) z przeskokiem

Liczba powtórzeń: 10

Stań prosto z nogami rozstawionymi na szerokość bioder. Skocz do przodu i wykonaj przysiad. Następnie, wciąż będąc w dole, oprzyj dłonie na podłodze. Wyrzuć obie nogi do tyłu i przyjmij pozycję jak do pompki. Dynamicznie przyciągnij kolana do klatki piersiowej i powróć do pozycji przysiadu. Wyskocz do przodu.

3. Zakrok z uniesieniem kolana w wyskoku

Liczba powtórzeń: 12 na stronę

Stań prosto, nogi ustaw na szerokość bioder. Podskocz, unosząc jednocześnie prawe kolano. Następnie, nie odstawiając uniesionej stopy na podłogę, zrób zakrok aż ugniesz przednie kolano do kąta prostego. Utrzymaj równowagę, pomagając sobie rękami. Dynamicznie wyskocz ponownie do góry, unosząc kolano.

I już!

Masz ochotę na więcej? Wypróbuj pozostałe treningi z Kaylą:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij