[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Joga na uspokojenie, cz. 1. [wideo trening WH]

Joga na uspokojenie Joga na uspokojenie

Opis: Te ćwiczenia otwierają biodra, mocno rozciągają tylne części nóg i okolice barków, a także poprawiają ukrwienie głowy, narządów wewnątrz miednicy oraz brzucha.

Przerwy między ćwiczeniami: Przejdź płynnie do kolejnego ćwiczenia

Sprzęt: Mata do jogi

Jak ćwiczyć

Wykonuj ćwiczenia (asany) jedno po drugim. Powtórz całość 10 razy. Ćwicz bez butów.

1. Skłon do przodu z rozciąganiem ramion

Stań prosto i złącz stopy. Z wdechem wydłuż całe ciało i unieś ręce w bok, do wysokości barków. Rozciągnij ramiona na boki i szerokim łukiem przenieś je do tyłu. Spleć palce dłoni za pośladkami. Zrotuj ramiona mocno na zewnątrz. Z wdechem jeszcze raz wydłuż przód ciała i z wydechem pochyl się do przodu, przenosząc jednocześnie splecione dłonie za głowę. Pamiętaj, by kolana i łokcie były cały czas wyprostowane, a barki odsunięte daleko od uszu. Pozostań w tej pozycji 10 sekund, spokojnie oddychając.

2. Skłon do przodu z szeroko rozstawionymi nogami

Stań w dużym rozkroku. Z wdechem wydłuż kręgosłup, z wydechem pochyl tułów do przodu i połóż dłonie na podłodze, tak aby znalazły się pod barkami (jeśli to dla Ciebie łatwe, ułóż dłonie w linii stóp). Kiedy łokcie będą jeszcze wyprostowane, znowu wydłuż przód ciała i z wydechem wejdź głębiej w pozycję, zginając łokcie. Pamiętaj, by plecy się nie zaokrągliły, a barki były daleko od uszu. Czubek głowy kieruj do maty. Pozostań w tej pozycji 30 sekund, spokojnie oddychając. Z wdechem unieś tułów.

3. Skłon ze złączonymi stopami

Usiądź na podłodze. Złącz stopy, tak aby ich podeszwy dotykały się całą powierzchnią, kolana rozsuń na boki. Połóż dłonie na podudziach, tuż nad kostkami. Z wdechem wydłuż kręgosłup, z wydechem pochyl tułów do przodu i przyciągnij pępek do pięt. Delikatnie naciskaj przedramionami na wewnętrzną cześć ud, by pogłębić otwarcie bioder. Rozluźnij szyję. Pozostań w tej pozycji 30 sekund, spokojnie oddychając.

ZOBACZ TEŻ: Joga na uspokojenie, cz. 2.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij