[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Joga dla piłkarek [wideo trening WH]

Joga dla piłkarek Joga dla piłkarek

Opis: Jedną z najczęstszych przyczyn kontuzji w sportach drużynowych jest mała elastyczność mięśni i związane z tym ograniczenia w zakresie ruchu. Pamiętamy o rozciąganiu łydek i ewentualnie mięśni tyłu uda, ale bardzo często zapominamy o pozostałych mięśniach. Potraktuj ten krótki trening jako profilaktykę i wykonuj co najmniej raz w tygodniu.

Przerwy między ćwiczeniami: Przejdź płynnie do kolejnego ćwiczenia

Sprzęt: Mata do jogi (żeby się nie ślizgać), ale na dywanie lub podłodze też dasz radę, klocki do jogi

Jak ćwiczyć

Wykonuj ćwiczenia (asany) jedno po drugim, najpierw na jedną, a potem na drugą stronę. Powtórz całość po 10 razy na stronę. Ćwicz bez butów.

1. Rozciąganie boku tułowia

Uklęknij na podłodze. Lewą nogę wysuń do przodu i postaw stopę. Lewą rękę połóż na lewym udzie. Z wdechem unieś prawą rękę bokiem w górę i wydłuż prawy bok, lekko odchylając się w lewo. Wydłużając bok, połóż lewy łokieć na zgiętym udzie, by nie przechylać tułowia. Wnętrze uniesionej dłoni skieruj w stronę głowy, a ramię utrzymuj w linii z uchem. Pozostań w tej pozycji 15 sekund.

2. Rozciąganie odwodzicieli uda

Dwa klocki do jogi rozstaw na szerokość barków. Stań między klockami i skrzyżuj stopy. Pochyl tułów do przodu i oprzyj dłonie na klockach. Powoli wycofaj biodra za stopy, aż poczujesz rozciąganie mięśni w okolicach bioder. Pozostań w tej pozycji 15 sekund, spokojnie oddychając. Powtórz, zmieniając ustawienie stóp.

ZOBACZ TEŻ: Joga dla pływaczek

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij