[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Joanna Jóźwik: piękna i zdolna Polka na IO Rio 2016 [zdjęcia]

Nazywana już przez media "najpiękniejszą Polką w Rio" Joanna Jóźwik to młoda i zdolna lekkoatletka. Podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich będziemy za nią trzymać kciuki podczas startu w biegu na 800 m, ale póki co wybrałyśmy najciekawsze zdjęcia pięknej biegaczki. Zainspiruj się!

Joanna Jóźwik

  • wiek: 25 lat
  • dyscyplina: lekkoatletyka, biegi
  • konkurencja podczas IO: bieg na 800 m

Joanna Jóźwik to 25-letnia biegaczka  średniodystansowa pochodząca ze Stalowej Woli. Tam też stawiała swoje pierwsze sportowe kroki. Od 2013 roku jest zawodniczką AZS-AWF Warszawa. Jej największy sukces to zdobycie brązowego medalu podczas Mistrzostw Europy w Zurychu w 2014 roku. Na tegorocznych ME w Amsterdamie udało jej się zająć 6. miejsce. Zwróciła na siebie uwagę mediów nie tylko wynikami, ale i urodą. Przejdź na kolejną stronę i zobacz najciekawsze zdjęcia Pięknej Polki.

Podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio Joannę Jóźwik będzie można zobaczyć 17 sierpnia (w środę) o godzinie 15.55 podczas eliminacji w biegu na 800 m. Będzie konkurować m.in. ze swoją nieco starsza i bardziej doświadczoną koleżanką z reprezentacji Angeliką Cichocką.

Jeśli wszystko się powiedzie, za Joannę i Angelikę będziemy trzymać kciuki także podczas półfinałów (transmisja w nocy z 18 na 19 sierpnia o godzinie 2.15) oraz finału (transmisja w nocy z 20 na 21 sierpnia o godzinie 2.15) .

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij