[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Jessica Biel: "Joga odmłodziła moje ciało i umysł''

Jeśli myślisz, że ty i Jessica Biel żyjecie w dwóch kompletnie różnych światach, to jesteś w błędzie. Odkąd wystąpiła jako 14-latka w serialu „Siódme niebo” jej życie wydaje się pasmem sukcesów – gra w filmach, robi karierę jako modelka, 6 lat temu poślubiła Justina Timberlake’a i niedawno urodził im się syn. Ale mało kto wie, że jako dwudziestoparolatka czuła się zagubiona, niepewna siebie i tylko udawała luzarę.

jessica biel women's health Jessica otwarcie przyznaje, że joga pomogła jej osiągnąć wewnętrzną równowagę.

„Szukałam własnego ja, nie potrafiłam określić, co mnie definiuje, czego mam się w życiu trzymać, potrzebowałam przewodnika i… poszłam na jogę” – zwierzyła się Women’s Health – „Joga stworzyła w moim życiu przestrzeń, w której mogłam wsłuchiwać się w swoje prawdziwe potrzeby i pragnienia”.

ZOBACZ TEŻ: 12 celebrytek, które nie ukrywają problemów z tarczycą

O ile dawniej nie była zbyt towarzyska i najlepiej czuła się sama ze sobą, to joga zmieniła jej nastawienie do zajęć grupowych. „Na jodze nie czujesz żadnej rywalizacji, to raczej rodzaj wspólnoty i współprzeżywania, który uwielbiam” – przekonuje. Jessica codziennie stara się znaleźć 20-30 minut na praktykowanie asan. „To daje mi dużo więcej niż same ćwiczenia” – przekonuje mama, żona, aktorka i businesswoman – „To mnie odstresowuje, relaksuje i otwiera mój umysł.”

„Bycie matką i kobietą pracującą, to wyzwanie dla każdej z nas, trudno jest odnaleźć balans między karierą a życiem prywatnym” – mówi Jessica. Jej zdaniem joga jest kluczem do trzymania wszystkich dziedzin życia pod kontrolą – „Ona sprawia, że jestem lepszą matką. Kiedy wychodzę z zajęć jestem gotowa poradzić sobie z każdą sytuacją, czuję, że mam chłonny umysł i gotowe do wyzwań ciało”. Pożytki ze świadomego oddychania postrzega jako niesamowite doświadczenie: „Nagle nawiązujesz kontakt ze swoim organizmem, uczysz się go słuchać i zaczynasz rozumieć jego język” – przekonuje.

ZOBACZ TEŻ: Szczere wyznanie Katie Holmes

Do swojej fitnessowej rutyny stara się też włączyć inne formy treningu: „Bardzo lubię ćwiczenia z ciężarami, które wykonuję pod okiem trenera. Uważam, że joga połączona z treningiem siłowym i niewielką dawką cardio to idealny miks dla kobiety”. Co na to Justin? „Często ćwiczymy razem! W ogóle trening w towarzystwie daje więcej frajdy i znacząco podnosi motywację. A jeśli już ćwiczysz ze swoim partnerem to masz poczucie, że będziecie się wspierać w każdej sytuacji”. Tylko pozazdrościć!

ZOBACZ TEŻ: Jak ćwiczyć w parze bez sprzętu

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij