[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Jennifer Aniston: przepis na zdrowy styl życia

Jennifer Aniston skończy w tym roku 46 lat, ale formy zazdroszczą jej nawet nastolatki. Trudno się nie zgodzić, że Jen wygląda rewelacyjnie, jak na swój wiek. Jak ona to robi?

fot. Featureflash 2015/shutterstock.com fot. Featureflash 2015/shutterstock.com

Przede wszystkim małe sprostowanie: Jen wygląda doskonale na każdy wiek! A to wszystko dzięki temu, że prowadzi aktywny tryb życia, zdrowo się odżywia i dużo ćwiczy. Brzmi jak banał, bo przecież każdy, kto dobrze wygląda, mówi dokładnie to samo. Przyjrzyjmy się więc dokładnie sposobom Jennifer na utrzymanie superformy. Zapoznaj się z 9 wskazówkami, według których żyje gwiazda i ciesz się piękną figurą i zdrowiem niezależnie od wieku.

1. Urozmaicaj ćwiczenia

„Miksowanie różnych ćwiczeń da gwarancję, że szybko się nie znudzisz. Poza tym jest to niezły szok dla mięśni przyzwyczajonych do jednego treningu” (źródło: Women's Health).

Dla najlepszych efektów połącz trening kardio z siłowym, a rok 2015 będzie Twój.

2. Kluczem do sukcesu jest umiar

„Na co dzień jem zdrowo i sporo trenuję, ale kiedy mam na coś wielką ochotę – nie odmawiam sobie. Nie mam zamiaru się głodzić lub chodzić wciąż sfrustrowana. Moja rada: po prostu nie jedz śmieci codziennie” (źródło: InStyle UK).

3. Ćwicz jogę

„Joga w pewien sposób pomaga przygotować się na wszystko” (źródło: E!).

Jeśli czujesz, że nawet joga Ci nie pomaga i wciąż jesteś zestresowana, spróbuj zwalczyć problem dietą. Sprawdź, co jeść na stres: 7 zdrowych propozycji.

4. Trening może uzależniać – i dobrze!

„Bardzo łatwo jest się uzależnić od tego wspaniałego uczucia, które towarzyszy Ci, gdy cała spocona dobiegniesz do celu. To budzi Twoje ciało, satysfakcja gwarantowana, będziesz chciała więcej!” (źródło: Now Magazine).

REKLAMA

REKLAMA

Jennifer Aniston, gwiazda, aktorka fot. shutterstock.com

5. Nie miej wyrzutów sumienia, kiedy odpuścisz trening...

„Naprawdę zdarzają się takie dni, kiedy czuję, że nie dam rady, że nie chcę. I wiesz co? Uważam, że dobrze jest wtedy posłuchać swojego ciała. Skoro protestuje, to znaczy, że chce odpocząć” (źródło: Women’s Health).

Nie doprowadzaj się do skraju wyczerpania! Zobacz, kiedy przerwa od treningów jest usprawiedliwiona?

6. …ale gdy dasz sobie 10 minut, możesz pozbyć się tej niechęci

„Tak też się zdarza. Kiedy nie mam ochoty na trening, myślę sobie: «Serio? Naprawdę nie dasz rady?». Później wskakuję np. na bieżnię i zaczynam trucht. Po chwili uwalniają się endorfiny i wtedy już wiem, że nie przestanę. Słuchaj swojego ciała, bo czasami po tych 10 minutach możesz zafundować sobie trening życia, a czasami po prostu zejść z bieżni i stwierdzić: «Nie, naprawdę dziś odpuszczam». I to jest ok” (źródło: Women’s Health).

7. Znajdź sposób, żeby wpleść trening w swój (z pewnością napięty) grafik

„Zawsze biorę ze sobą 4-kilogramowe hantle, kiedy nocuję w hotelach. Dzięki temu mogę ćwiczyć ręce podczas oglądania telewizji albo nawet rozmawiania przez telefon. Uwielbiam też porozciągać się, zanim pójdę spać i zwykle, przy okazji, robię też trochę brzuszków” (źródło: InStyle).

8. Nie marnuj czasu na ćwiczenia, których nie cierpisz

„Nie jestem fanką boot campów i uczucia, że ledwo żyję po treningu. Nie potrzebuję tego wszystkiego, wystarczy, że będę po prostu fit. Nie potrzebuję też nikogo, kto będzie nade mną wrzeszczał. Ćwiczenia mają być przyjemnością” (źródło: Women’s Health).

9. Zachwyć się sobą, niezależnie od wieku

„Mówi się, że człowiek za młodu marnuje swój potencjał, ale ja teraz czuję się bardziej młodzieńczo, niż kiedy miałam 25 lat. Rozumiem lepiej swoje ciało i rozumiem lepiej swój umysł” (źródło: Parade).

Tekst: Katy Lindenmuth

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij