[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak dotrzymać postanowień noworocznych?

W tym roku schudnę. Zacznę regularnie ćwiczyć. Pozbędę się tych paru nadprogramowych centymetrów. Brzmi znajomo? Jasne, bo to najpopularniejsze postanowienia noworoczne i jednocześnie te najczęściej kończące się fiaskiem. Jednak tym razem się uda! Jak? Sprawdź.

jak wytrwać w noworocznych postanowieniach fot. shutterstock.com

Do wakacji schudnę i będę codziennie ćwiczyć. To jedno z najpopularniejszych postanowień noworocznych, które bardzo często kończy się fiaskiem, już po dwóch tygodniach. I niestety, ambitny plan zamienia się w następujący schemat: zamiast rozłożyć matę na dywanie i poćwiczyć, to zrezygnowana siadasz przed telewizorem z pudełkiem lodów czekoladowych. Też znamy ten scenariusz. W tym roku go nie powtórzymy. Wiemy już, gdzie popełniałyśmy błąd, więc tym razem na pewno się uda!

O pomoc w rozwiązaniu tego problemu poprosiłyśmy Katarzynę Wysocką, trenerkę Women’s Health.

REKLAMA

„Nie ma rzeczy niemożliwych. Najważniejsze, abyś postawiła sobie odpowiednio sprecyzowany cel - taki, na którym naprawdę Ci zależy. Tak. Ma być ambitny, ale przede wszystkim realny do osiągnięcia. Nie zakładaj, że będziesz ćwiczyć codziennie, bo to mało realne. Masz przecież pracę, rodzinę i inne obowiązki. Poza tym szybko odpuścisz. Zacznij od dwóch, potem 3, a dopiero później ćwicz 4 razy w tygodniu” - podpowiada trenerka.

Dodaje, że bardzo ważne jest, aby Twoje postanowienie noworoczne było konkretne i określone w czasie. Jeżeli zakładasz, że wypracujesz swoją sylwetkę do wakacji, to podziel plan na miesięczne lub 6-tygodniowe minicele. Tym sposobem cały czas będziesz zmotywowana i nie zniechęcisz się.

„Pamiętaj też, że każdy dobry plan rozwija się w czasie, zacznij od adaptacji i stopniowo utrudniaj ćwiczenia, zwiększaj obciążenia, modyfikuj je pod kolejne cele” - radzi Katarzyna Wysocka. Zapewnia, że jeżeli będziesz działać według powyższych zasad, to masz dużą szansę na to, że dotrzymasz noworocznych postanowień. Trzymamy mocno kciuki!

Możesz też dzielić się z nami swoimi zmaganiami i sukcesami. Wrzucaj fotki z treningów na Instagram i oznaczaj nasz profil @womenhealthpolska. Dorzuć hasztagi: #womenshealthpolska i #WHlajkuje. Najfajniejsze zdjęcia opublikujemy w naszym magazynie.

Żeby ułatwić Ci sprawę, wybrałyśmy kilka treningów na dobry początek:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij